Свято наближається: центр Києва частково перекрили до 24 січня

Свято наближається: центр Києва частково перекрили до 24 січня

Сьогодні, 24 листопада, у центрі міста обмежили рух транспорту через початок монтажу проекту «Країна північного сяйва» до новорічних свят. Обмеження діятиме на час підготовки та самого святкування – до 24 січня. Про це нагадав перший заступник директора Департаменту культури Сергій Анжияк.

Обмеження руху транспорту передбачено уздовж Володимирського проїзду правої смуги у напрямку руху до Михайлівської площі із 24 листопада 2018 року до 24 січня 2019-го.

Також у зазначений період заборонять рух усіх видів транспорту уздовж Володимирського проїзду (від вулиці Малої Житомирської до Михайлівської площі).

– 19, 23, 24, 25 та 31 грудня, а також 1 та 7 січня планується заборона руху всіх видів транспортних засобів Володимирським проїздом. У зв’язку із цим у суботні, недільні, святкові та неробочі дні планується відкрити дорожній рух вулицею Хрещатик. У маршрути громадського транспорту буде внесено відповідні зміни. У новорічну ніч планується продовжити роботу пасажирського транспорту на три години, фунікулер перевести у цілодобовий режим, – повідомив Сергій Анжияк.

За його словами, ярмаркові містечка розпочнуть роботу із 15 грудня.

Із 15 грудня святкування триватиме на Софійській площі і Володимирському проїзді (від Михайлівської площі до перетину з вулицею Алли Тарасової), на Контрактовій площі, вулиці Петра Сагайдачного (від Контрактової площі до перетину з вулицею Андріївською), а також на територіях, прилеглих до входів до верхньої та нижньої станцій фунікулера.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.