Дідро потрапить у жіночий полон на київській сцені

Дідро потрапить у жіночий полон на київській сцені

В Театрі драми і комедії на Лівому березі презентують першу прем'єру 41-го сезону - виставу «Гульвіса» за п’єсою «Le Libertin» відомого французького драматурга Еріка-Емманюеля Шмітта у постановці Ігоря Грінберга.

Ерік-Емманюель Шмітт – лауреат Гонкурівської премії, класик сучасної літератури, один із найпопулярніших франкомовних письменників і драматургів. У 1997 році Шмітт написав «Гульвісу» («Le Libertin») – легку та захопливу комедію про філософа Дідро, в якій майже кожен із героїв стає мимовільним співучасником майстер-класу зі зваблення. Так, одного дня філософ, драматург і вчений Дені Дідро потрапив у полон кількох жінок… Чи вдасться йому втриматися від спокуси? Чи напише він статтю про мораль?..

У виставі «Гульвіса» беруть участь: Сергій Детюк (Дідро), заслужена артистка України Ірина Мельник, Оксана Архангельська (Анна-Доротея Тербуш), Тетяна Комарова (Антуанетта Дідро), Олена Завгородня (Панна Гольбах), Олександра Петько (Анжеліка Дідро), Антон Вахліовський, Костянтин Олексенко (Баронне).

Коли: 25 листопада та 4, 13 грудня о 19.00
Де: Театр драми і комедії на Лівому березі Дніпра, Броварський проспект, 25
Вартість квитків: 120-300 грн.