Навігатор 26-го листопада: куди піти у Києві

Навігатор 26-го листопада: куди піти у Києві

Вечір в галереї: Незавершений проект Якутовичів

 У Ya Gallery відбудеться лекція Павла Гудімова та Поліни Байцим, присвячена проекту Yakutovych Academy. Поліна розповість про сучасні виклики та тенденції в історії мистецтва, про розвідки в сфері радянської спадщини, а також про розвиток digital art history. Павло Гудімов презентує веб-ресурс Yakutovych.Academy як зразок сучасного мистецтвознавчого дослідження та поділиться досвідом розробки проекту, створення особових архівів та співпраці з Якутовичами.
Коли:о 19:00

Де: Ya Gallery, вул. Хорива, 49 B

Вхід вільний

Вечір літературний: повернення Леоніда Плюща

26 листопада видавництво «Комора» запрошує на розмову Оксани Забужко, Ростислава Семківа та Ліліани Вежбовської «Повернення Леоніда Плюща» про дві книги, без яких годі уявити 20 століття.
Приводом для розмови є видання мемуарів «У карнавалі історії» та літературознавчої праці Леоніда Плюща «Його таємниця, або “Прекрасна ложа” Хвильового», що вийшли за підтримки Українського культурного фонду.

Коли: о 19:00

Де: актовий зал Київпроекту, метро Театральна, вул. Б. Хмельницького, 16-22

Вартість:  120 грн
Обов'язкова реєстрація: http://bit.ly/2OIlBKQ
 

Вечір в кіно: «Спрага» від Бергмана

Світ відзначає сторіччя видатного режисера Інгмара Бергмана. Киян запрошують зануритись в творчість Майстра, спілкуватись, полемізувати, ділитися враженнями та подивится його ранні роботи. «Спрага» фільм 1949ороку. Героїні фільму – Рут і Віола – хочуть розуміння, любові, проте самі вони не можуть любити. Причина цього – в тих ударах долі, які їм довелося пережити. Рут була закохана в одруженого офіцера Рауля, однак, коли вона завагітніла, він змусив її зробити аборт, так що вона більше не могла мати дітей. Віола ж втратила чоловіка. Модератор зустрічей - Дмитро Фіалков. Необхідна реєстрація , зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1v7Uc3KJnMz77Fm_Kh_Z9Twcb9JVAsRXCTgoPXs-TFeM/edit

Коли: о 19:00

Де: дім «Майстер Клас», Богдана Хмельницького, 57Б

Вартість: 50 грн.

Вечір в театрі: «Дідона та Еней» від ГРИ

OPEN OPERA UKRAINE представляє «Дідону та Енея» – античну історію у форматі англійського бароко на сучасній українській сцені. Це історія про оголені емоції та відчай, про кохання на межі божевілля та грайливі гойдалки з долею. Європейський диригент і майстер старовинної музики Ілля Король Ilia Korol та провідна українська режисерка Тамара Трунова створили дует дії та звуку. А музиканти гратимуть на копіях історичних інструментів, аби сформувати відповідну звукову естетику.

Коли: о 19:00.

Де: Хол Чемпіонів, НСК Олімпійський,

Вартість: 250-800

Вечір з особливим змістом: як зрозуміти кота

«Як зрозуміти вашого кота. Мова тіла та інші види комунікації» - це благодійна лекція в підтримку котів з Центру Адопції Кото-Ярмарок. Вона триватиме 2 години. Зокрема, відвідувачам пояснять, як зрозуміти кота і чи можна з ним дружити, а також пояснять «мову» тіла та звукову комунікацію домашніх улюбленців. А також розкажуть про базові потреби котів (їх піраміду Маслоу). Лектор: Оксана Галан, провідна спеціалістка з корекції поведінки домашніх тварин Школи Pets&People.  Обов'язкова реєстрація: https://goo.gl/forms/UyiHd2oX2DfmTlzJ2

Коли: о 19:00

Де: Школа Bazilik, вул. Воздвиженська, 54

Благодійний внесок 350 грн на рахунок Благодійного Фонду Кото-Ярмарок: https://catfair.org/donate.