12 найцікавіших подій на вихідні у столиці

12 найцікавіших подій на вихідні у столиці

 Субота: 24 листопада

Чорний маркет 24–25 листопада

У когось одна п’ятниця на тиждень, у когось – сім. В усьому світі «чорна п’ятниця» – час грандіозних щорічних розпродажів. І ми до неї теж підготувалися.

Чорний маркет 24–25 листопада – це 5 поверхів одягу, взуття та аксесуарів від 250-ти українських брендів. Зі знижками на всі товари від 20%. Це – мінімальна знижка, і вона є обов’язковою умовою для кожного виробника. Тож знижки на Чорному маркеті будуть і більш суттєвими. Настільки суттєвими, що ви зможете скласти актуальний багатошаровий «лук» будь-якої конструкції та конфігурації.

Так, багатошаровість в одязі – в тренді! А у нас в тренді – знижки на неї! А чим більше знижки – тим більше одягу, це – білий закон Чорної П’ятниці.

Свято для любителів шопінгу наближається! Чорніше не буває!

Коли: 10.00 - 20.00

Де: Десятинна, 12

Вхід вільний.

Чаювання о п'ятій: «Спостерігаючи за англійцями» Кейт Фокс

Час пити чай по-англійськи та говорити про книжки! У суботу, 24 листопада, о 17:00 запрошуємо вас у кав’ярню Small Talk&Coffee  на справжнє англійське чаювання з перекладачкою книжки Кейт Фокс «Спостерігаючи за англійцями» — Мартою Госовською.

Книга британської антропологині Кейт Фокс вже отримала тисячі шанувальників у всьому світі. Розпитувати про дивацтва, звички і особливості англійців перекладачку буде модераторка Олена Гусейнова.

Коли: 17.00

Де: вул. Дмитрівська, 19а

Вхід вільний.

Арт Братислава - Культурний конгрес

Коли: 12:00–21:00

Де: вул. Олександра Архипенка вулиця, 5.

Чорна п'ятниця у «Нашому форматі»

Коли: 10:00–20:00

Де: Клуб Наш Формат провул. Алли Горської 5.

Екскурсія-прогулянка «Курбасівські адреси у Києві»

Пам'ять про Леся Курбаса зберігається не лише на виставках, музеях та працях з історії українського театру, а й в міській географії та топоніміці. Бажаєте дізнатися більше? Тоді запрошуємо приєднатися до пішохідної екскурсії-прогулянки «Курбасівські адреси у Києві» у суботу 24 листопада о 14:00.

Екскурсію проводить Ганна Веселовська – театральна критикиня, професорка кафедри театрознавства Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. Івана Карпенка-Карого.

Екскурсія безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Обов’язкова попередня реєстрація: https://goo.gl/XDtjUA

Коли: 14:00 -16:00

Де: вул. Богдана Хмельницького.

Жізель_Раду Поклітару

24 листопада на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневий палац) – балет на 2 дії «Жізель» у постановці хореографа, головного балетмейстера академічного театру «Київ Модерн-балет» Раду Поклітару (Radu Poklitaru).

Квитки: https://concert.ua/ru/event/zhizel-24-11

Коли: 19:00 - 21:00

Де: Жовтневий палац, алея Героїв Небесної Сотні 1.

Макквін / McQueen

Коли: 13:00–15:00

Де: Культурний центр «Кінотеатр Київ», вул. Велика Васильківська, 19.

Неділя: 25 листопада

Презентація книжки Віталія Портникова «Дзвони Майдану»

Презентація нової книжки Віталія Портникова «Дзвони Майдану» - завершальної у трилогії, до якої раніше увійшли «Богородиця у синагозі» та «Тюрма для янголів» - відбудеться під час виставки «Революціонуймо», відкритої Національним музеєм Революції Гідності у Мистецькому Арсеналі. Поговоримо про наш непростий час на тлі його експонатів.

Коли: 14:00

Де: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська 12.

Kinove.Camp: Доступно про кіно

25 листопада у рамках Kinove.Фестиваль відбудеться відкритий лекторій Kinove.Camp для тих, хто хоче краще розумітися на кінематографі. Вхід вільний, треба зареєструватись (кількість місць обмежено) та обрати одну з лекцій: https://goo.gl/RETxfw

ПТАХА

Коли: 19:00–21:00

Де: МКЦ ім. Івана Козловського Національної оперети України, вул. Хрещатик, 50-Б.

Роман Поланскі - «Дитина Розмарі»

У неділю, 25-го листопада, у кіноклубі «E V R O P A» відбудеться показ фільму Романа Поланські «Дитина Розмарі».

Розмарі та Гай оселяються в незвичайній квартирі в центрі міста, вони молоді та щасливі, нарешті подружжя чекає на появу омріяної дитини. З часом починають відбуватися дивні речі: Розмірі відчуває на собі вплив сторонніх сил, її мучать жахи та лякаючі видіння про майбутнього малюка, і, можливо, зовсім не дарма.

Коли: 19:00 -21:00

Де: Пломінь, провулок Шевченка, 5.

Екскурсія  «Софійський і Михайлівський собори»

Записатися на екскурсію: https://bit.ly/2qgQvjH

Екскурсовод: Оксана Воробйова

Коли: 11:30 -14:00

Де: Михайлівська площа.