Кличко: Бюджет Києва в 2019 році плануємо 53 мільярди грн

Кличко: Бюджет Києва в 2019 році плануємо 53 мільярди грн

Бюджет столиці на 2019 рік планується на рівні 53 мільярдів гривень. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко в ефірі радіо "НВ".

Він зазначив, що протягом останніх років столичній владі вдалося збільшити обсяги надходжень до столичного кошторису. І це дозволило реалізувати багато необхідних інфраструктурних проектів.

«Бюджет нашого міста в 2014 році був менше, ніж борг міста. Борг тоді складав 25 мільярдів гривень. Місто було на межі банкрутства. Сьогодні ж ми плануємо бюджет міста на наступний рік на рівні 53 мільярдів гривень. І це при тому, що борг ми зменшили до 12 мільярдів. А це означає, що в нас триває оздоровлення економіки міста, - заявив Кличко. – Тільки впровадження системи закупівель «ProZorro» дало можливість отримати додатково більше 2 мільярдів гривень», - зазначив Кличко.

Він додав, що за кілька останніх років у Києві, зокрема, вдалося капітально відремонтувати понад 800 кілометрів доріг. У місті з’явилися велодоріжки. Також, збільшивши надходження до бюджету, вдалося побудувати чи повністю реконструювати 19 дитячих садочків та 7 шкіл.

За словами Кличка, бюджет міста за останні 5 років зріс більше ніж у три рази – до 50 млрд гривень.

Для розуміння: до бюджету Києва за 9 місяців 2018 року надійшло 42,4 млрд грн податків, зборів та інших платежів ( це 102,2% від аналогічного періоду в 2017 році).

Фото: прес-служба "Кличко - мер"

Читайте "Вечірній Київ" в Telegram та Facebook.