Розкриття правопорушень у Києві збільшилося на 25%

Розкриття правопорушень у Києві збільшилося на 25%

За останні 10 місяців цього року кількість правопорушень у Києві зменшилася на 13% порівняно із відповідним періодом минулого року, а їх розкриття вдалось збільшити на понад 25%. Про це ішлося під час розширеного засідання Колегії КМДА.

Як повідомив начальник управління з питань взаємодії з правоохоронними органами по забезпеченню правопорядку та муніципальної безпеки Олег Куявський, результати, наведені під час засідання, свідчать про ефективність столичної цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності «Безпечна столиця» на 2016-2018 роки. На реалізацію даної програми у цьому році виділили 120 млн 972 тис. гривень.

- Завдяки програмі «Безпечна столиця» поліція Києва отримала торік і цього року сучасні засоби зв’язку, комп’ютери, автомобілі та інше обладнання, яке нам дуже допомагає. За таку підтримку висловлюємо вдячність від усього нашого особового складу, – розповів Віктор Нечитайло, Заступник начальника Головного управління Національної поліції у м. Києві.

Загалом, цього року в Києві операторами служби «102» прийнято понад 1 млн 200 тис. повідомлень громадян. Також до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 52 755 кримінальних проваджень, що на 13% менше, ніж у 2017 році. Це вказує на зниження злочинності у цілому в Києві.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.