Станція метро Святошин засяяла новими буквами

Станція метро Святошин засяяла новими буквами

Місяць лишається до завершення кінцевого терміну масштабного ремонту станції метрополітену "Святошин". Глава Святошинської РДА Володимир Каретко розповів, що вже виконано, а що лишається зробити в підземці.

Наразі вже встановили нові літери з назвою станції, демонтажні роботи штукатурки і кахельної плитки у вестибюлі № 1 і прилеглому підземному переході, роботи з гідроізоляції колійних стін. 

Тривають роботи по штукатурці колійної стіни, облицювання плиткою стін вестибюля і підземного переходу. Споруджуються шахти ліфтів біля виходів з підземного переходу № 2, 3 і платформної частини станції, відбувається заміна електричних мереж. 

Також вже замінили конструкції сходових маршів на виході № 3, тривають роботи конструкцій сходових маршів на виході № 2. Триває демонтаж на гранітній підлозі вестибюля № 1 і підземного переходу.

Перший дедлайн був до кінця жовтня, однак термін завершення реставрації Святошина перенесли.

Водночас ще на станції багато робіт заплановано. Серед них і: встановлення пристрою 5 ліфтів для маломобільних груп населення та 1 вертикального підйомника;

На станції замінять пристрої телеспостереження, оповіщення, пожежної та охоронної сигналізації, освітлення; пристрій тактильних смуг для людей з вадами зору, заміна пасажирської навігації.

Каретко додав, станція метро "Святошин" за день приймає понад 50 тисяч пасажирів.

Наприкінці жовтня блогер Олег Тоцький, який спеціалізується на столичній підземці, побував на місці подій та представив детальний фоторепортаж зі Святошина.

Читайте "Вечірній Київ" в Telegram та Facebook.