У бюджеті Києва 2019 збільшено всі статті

У бюджеті Києва 2019  збільшено всі статті

Проект бюджету столиці на 2019 рік достатньо збалансований і всіма узгоджений. Про це під час розширеного засідання Колегії КМДА заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

-Практично всі показники бюджету покращилися. У нас немає жодної статті, які порівно із 2018 роком у проекті бюджету 2019-го не збільшились, враховуючи те, що у нас збільшується бюджет у цілому. Я дав доручення додатково попрацювати з іншими джерелами наповнення бюджету, зокрема, із державними програмами, що фінансуються із державного бюджету. Насамперед, «Безпека дорожнього руху», до якої ми маємо внести свої пропозиції щодо фінансування столичних об’єктів, – розповів Микола Поворозник.

За його словами, інші джерела фінансування – це результат роботи з міжнародними фінансовими організаціями.

-Ми вирішили питання заборгованості, і тепер відкривається можливість працювати надалі у звичному режимі з такими організаціями як Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, Світовий банк та іншими. У нас є домовленості, скажімо, про купівлю транспорту з Європейським інвестиційним банком. На завершальній стадії переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо залучення коштів для реконструкції та ремонту мостів і розв’язок. Тому усім головним розпорядникам потрібно достатньо плідно над цим працювати, – наголосив Микола Поворозник.

Читайте також у «Вечірці» «Бюджет столиці: підсумки й прогноз на 2019 рік»