Розвиток природно-заповідного фонду - у пріоритеті українського Уряду

Розвиток природно-заповідного фонду - у пріоритеті українського Уряду

Цього року вперше державою на розвиток національних природних парків було виділено 100 млн гривень. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав міністр екології Остап Семерак.

- Вірю і сподіваюся на таку ж підтримку в 2019 році. Крім того, прийнято рішення про встановлення працівникам ПЗФ надбавки за вислугу років та підтримано Урядом три Укази Президента про створення нових та розширення існуючих територій і об’єктів ПЗФ.
Ще одним кроком став відбір керівників установ ПЗФ за новими правилами.  5 листопада стартував конкурсний відбір на посади керівників НПП.
Новим законом і порядком відбору передбачено, що очолити об’єкт ПЗФ може особа, яка здобула вищу екологічну, біологічну або географічну освіту. Крім того, має стаж роботи за напрямком керівника нижчого рівня не менше трьох років та володіє державною мовою. Таким чином ми прагнемо залучити до цієї сфери висококваліфікованих фахівців, лідерів природо-заповідної справи.
Серед перших установ природно-заповідного фонду, в яких обиратимуть керівників за новими правилами, - НПП «Північне Поділля», «Верховинський», «Горгани» та Кременецький ботанічний сад,
- йдеться у повідомленні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.