Київ планує Smart-стратегію на десятиліття

Київ планує Smart-стратегію на десятиліття

Наступного року Київ почне розробку Стратегії розвитку міста до 2027 року, де  застосує принципи Smart-спеціалізації. Це такий стратегічний підхід до економічного розвитку регіону, який спрямований на виявлення його сильних сторін та розвиток його конкурентних переваг.

Про це повідомила директор Департаменту економіки та інвестицій Наталія Мельник, інформує офіційний портал КМДА.

-Визначення основних напрямів розумної спеціалізації та оцінка можливостей їх впровадження для стимулювання розвитку Києва дозволить місту відповідати європейським стандартам, залучати кошти державного бюджету і кошти секторальної підтримки ЄС для реалізації міських інфраструктурних проектів, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності столиці, – розповіла Наталія Мельник.

За її словами, Департамент економіки та інвестицій провів спеціальний семінар для співробітників структурних підрозділів КМДА на тему: "Підготовка регіональних стратегій з урахуванням підходів розумної спеціалізації".  Підтримку у його проведення надали Інститут економіки та прогнозування НАН України та спеціалісти Програми "U-LEAD з Європою".

-Учасники семінару ознайомилися із застосуванням підходів Smart-спеціалізації під час підготовки регіональних стратегій розвитку, з прикладами проектів у рамках дослідницьких та інноваційних стратегій розумної спеціалізації країн ЄС, – зазначила Наталія Мельник.

Вона додала, що впровадження Smart-спеціалізації у стратегічне планування є важливою передумовою розвитку співпраці між Євросоюзом та Україною.

Довідка. "U-LEAD з Європою" - міжнародна програма, яка фінансується ЄС та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією і реалізується з 2016 до 2020 року. Програма має на меті сприяти реформі децентралізації в Україні в цілому та розширенню можливостей місцевих громад для надання громадянам якісних адміністративних послуг.

Нагадаємо, Кличко подякував податківцям за збільшення бюджету Києва до 50 млрд гривень.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.