У Києві приймають на утилізацію дуже специфічні речі, аби вони не потрапляли у смітник

У Києві приймають на утилізацію дуже специфічні речі, аби вони не потрапляли у смітник

У Києві приймають на утилізацію дуже специфічні речі. Центр управління відходами розпочав приймання електричних відходів від населення у столиціі й не тільки.  Раніше Центр оголошував місячник приймання електронної техніки, яка вже не знадобиться господарям. Нині тут до кінця року  прийматимуть будь яку відпрацьовану техніку.  

Як повідомляє Центр, вони періодично отримують посилки й бандеролі від громадян, що не мають можливості здати електричні відходи на утилізацію в своєму місті чи містечку. «Вдячні за вашу обізнаність (що не можна викидати такі відходи в загальне сміття), усвідомленість (що, такий непотріб не розчиняться після потрапляння в сміттєвий бак) та відповідальність (за себе та свої відходи)» - пишуть співробітники Центру у Фейсбук.

ДЕ: м. Київ, вул. Шутова 16 (прохідна заводу Аналітприлад)
КОЛИ: Щосереди з 9:00 до 18:00.
ЩО: відпрацьована техніка та електроніка, дроти, зарядні пристрої. Від праски до бойлера. Від мобільного телефону до центру керування польотами

Винятки:
Люмінесцентні лампи приймаються за оплату, 3,80 грн. за одну лампу. Сплатити можна заздалегідь за реквізитами (пишіть в повідомлення).
Батарейки приймаються за оплату, 100 грн./кг Сплатити можна заздалегідь за реквізитами (пишіть в повідомлення)
Ми не приймаємо компакт-диски.