Навігатор на 23 листопада: куди піти у Києві

Навігатор на 23 листопада: куди піти у Києві

Вечір пам'яті

В оперному театрі сьогодні вечір пам’яті - «Ми пам‘ятаємо! Ми сильні!» на вшанування 85-х роковин Голодомору в Україні. У програмі: Йоганн Себастьян Бах. Хорал «Komm, süßer Tod / Прийди, солодка смерте», Олександр Родін. «Agnus Dei / Агнець Божий», Йоганн Себастьян Бах - Рхонда Сандберг / Rhonda Sandberg (США) «Come sweet death / Прийди, солодка смерте»,  Олександр Родін. «Requiem» (текст канонічний). Автор музичної програми та диригент – Богдан Пліш. Автор сценарію та режисер-постановник – Сергій Проскурня.

Коли: о 19:00

Де: Національна опера України

Вхід за запрошеннями

Вечір в кіно: Kinove.Фестиваль

З 23 по 26 листопада у Києві відбудеться перший Kinove.Фестиваль – історичного та естетичного кіно. У програмі – фільми, що встигли вразити критиків і аудиторію престижних кінофестивалів. Кожен з них – подорож у всесвіт явищ, винаходів, або людей, про яких ми, здавалося б, знаємо все. Покази супроводжуватимуться презентаціями, лекціями та дискусіями. Відкриття відбудеться у Кінотеатр «Жовтень» показом фільму «ЧОМУ МИ КРЕАТИВНІ?» режисера Германа Васке.

Коли: о 19:00

Де: кінотеатр «Жовтень», вул.

Вартість: 200 грн.

Вечір лекційний: «Дві давні Легенди. Наречена»

Київ має величезний, та дуже малодосліджений пласт історій пов‘язаних з Весіллям та Нареченою. Навіть власний пам‘ятник у людному місці! Тож киян запрошують послухати лекцію Олексія Гедеонова про літературні складові легенди про Наречену, приворотні зілля, потойбічне весілля, темну рідню молодої та приймаків.

Коли: о 19:00

Де: Контрактова площа, 7

Вартість: 180 грн.

Вечір літературний: «Пророцтво Юрка Тютюнника» від Євгена Стеблівського

Національний музей літератури України спільно з видавництвом «Ярославів Вал» запрошують на презентацію роману Євгена Стеблівського «ГЕНЕРАЛ. Пророцтво Юрка Тютюнника».Його доля дивовижна. Рідний внучатий племінник самого Тараса Шевченка. Генерал-хорунжий армії УНР. Брав гору над арміями «переможців світу» – Антанти: союзних військ Англії, Франції, Польщі, Сербії, Греції, Росії, Румунії. Тричі засуджений до смертної кари – з яких двічі вислизав із рук убивць, зумівши перевербувати на свій бік усю розстрільну команду… Ведучий: Михайло Слабошпицький.

Коли: о 17:00

Де: Національний музей літератури України, вул. Богдана Хмельницкого, 11

Вхід за квитками у музей

 Вечір у театрі: «Викрадення Європи»

З 23 по 24 листопада на камерній сцені театру ім. Франка пройдуть 3 вистави-перфоманси від незалежних театрів Німеччини, Росії та України: «Емократія», «Коли ми прийшли до влади» та «Викрадення Європи». Сьогодні покажуть «ВИКРАДЕННЯ ЄВРОПИ», центр «ТЕКСТ» (Україна). Документальна вистава апелює до відомого давньогрецького міфу про викрадення Європи. Герої п’єси мають реальних прототипів серед українських посадовців…
Коли: 18:00

Де: Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, площа Івана Франка, 3
Вартість: 50 грн.