Скверу Небесної Сотні у Києві офіційно нададуть статус

Скверу Небесної Сотні у Києві офіційно нададуть статус

Вчора на засіданні постійної комісії Київради з питань екологічної політики депутати підтримали ініціативу заступника міського голови – секретаря Київради Володимира Прокопіва щодо офіційного створення скверу на вул. Михайлівська 24-26 площею 0,2549 га. Про це повідомляє прес-служба Київради.

-Сквер Небесної сотні по вулиці Михайлівській, 24-26, самотужки облаштували активісти та волонтери. Але земельна ділянка перебувала у приватній власності,  там планувалося будівництво готельно-офісного центру. Цьогоріч територію було повернуто у власність держави. І тепер надзвичайно важливо надати скверу офіційного статусу – наголошує Володимир Прокопів.

-Комісія з питань екологічної політики підтримала мою пропозицію офіційно створити зелену зону по вулиці Михайлівській, 24-26.  Таким чином місто реалізовує електронну петицію щодо повернення киянам скверу Небесної Сотні. Дуже символічно, що це відбулося саме сьогодні – у п’яту річницю Революції Гідності. Офіційний статус захистить земельну ділянку від посягань забудовників. А також дасть можливість місту опікуватися сквером – організувати полив, прибирання та покращити благоустрій - зазначив Володимир Прокопів.

Відповідно до рішення постійної комісії Київради з питань екологічної політики, тепер КО «Київзеленбуд» має подати клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення скверу по вулиці Михайлівській, 24-26. А виконавчий орган здійснити заходи щодо зняття арешту з відповідної земельної ділянки та її передачі з державної до комунальної власності територіальної громади міста Києва, відповідно до вимог чинного законодавства.