Навігатор на 22-ге листопада: куди піти у Києві

Навігатор на 22-ге листопада: куди піти у Києві

Жива історія музею: зустріч із Віталієм Жежерою

У рамках виставки «Чулан Василька. До історії створення Театрального музею» киян запрошують на зустріч
із театрознавцем Віталієм Жежерою. Нещодавно він виступив як актор у виставі "Хіба Ревуть воли, як ясла повні?" за Панасом Мирним в Театрі на Подолі. У 1978-1979 рр. він працював молодшим науковим співробітником відділу фондів Музею театрального, музичного та кіномистецтва України. 
Коли: о 15:00

Де:  Музей театрального, музичного та кіномистецтва України, вул. Лаврська, 9, корп. 26
Вхід за ціною музейного квитка.

Вечір дискусійний: чи може історія об`єднати, коли різна пам’ять?

В Україні живуть різні етнічні та соціальні групи, яких відрізняє багато чого - культура, релігія, історичний досвід тощо. Також має місце різна історична пам’ять та минуле, яке для одних є героїчним, а для інших навпаки - трагічним. І саме це багатьом не дає змоги порозумітися навколо спільної історії. Про це говоритимуть Ярослав Грицак - відомий історик та публіцист, Наталя Яковенко - легенда історичної науки, професор Національний університет "Києво-Могилянська академія", Иосиф Зисельс - громадський діяч та дисидент, віце-президент Конгресу національних громад України.
Коли: 19:30

Де: iHUB, вул. Хрещатик, 10

Вартість: 350 грн.
Обов'язкова реєстрація на подію: https://goo.gl/2cmHUf

Вечір в кіно: фільм Корнія Грицюка «2020. Безлюдна країна»

Дія стрічки розгортається в найближчому майбутньому. Режисер з Канади з українськими корнями приїжджає в Україну, де в результаті певних міжнародних договорів жителям країни відкриваються кордони до всього світу. Через декілька тижнів в країні залишаються одиниці, яких і хоче відшукати головний герой. Під час цієї експедиції команда фільму шукає відповідей – чи щасливі ті люди, які залишился, та чому?

Коли: о 19:00

Де: кінотеатр «Жовтень»

Вартість: 100 грн.

Вечір лекційний: феномен Троєщини

Житловий масив Троєщина є яскравим прикладом типового радянського будівництва.  22 листопада киян запрошують поговорити про феномен спального району на прикладі Троєщини, а також дискусію про можливу трансформацію спального району. Доповідачки: Анастасія Данилюк - дослідниця, менеджер культурних проектів. Активно співпрацювала з локальними культурними ініціативами, серед яких PinchukArtCentre та Ізоляція та Дар’я Придибайло-Пащенко — незалежна кураторка, засновниця платформи TRSHCHN/Осмислення феномену спального району та Verum Corpus/В пошуках сучасного тіла.

Коли: о19:00

Де: галерея «Дукат», вул. Рейтарська, 8б

Вхід вільний за реєстрацією: https://bit.ly/2zczzyK

Вечір музичний: OT VINTA  на Оболоні

Цей гурт найкращий спосіб боротьби із листопадовою депресією. OT VINTA — рівненський гурт, один з лідерів української рокабілі-сцени. У своїй творчості активно використовує український фолк і через це назвали жанр свого виконання «украбілі». 

Коли: о 20:00

Де: Docker pub, вул. Богатирська, 25

Вартість: від 125 грн.