Новий тренд: бразильський дизайнер створив одяг зі шкіри риби

Новий тренд: бразильський дизайнер створив одяг зі шкіри риби

Бразильський дизайнер Оскар Мецават виготовляє зі шкіри риби апараїми лускаті предмети одягу та модні аксесуари. Він використав для цього рибу апараїму, яка живе у річці Амазонка. Про це повідомляє ресурс «Dezeen».

Автор розповідає, що шкіра апараїми екологічно чиста та еластичніша за шкіру тварин. Він пояснює свою ідею бажанням створити альтернативу традиційній шкірі тварин і цим уберегти довкілля.

Місцеві жителі півночі Бразилії багато років поспіль вживають апараїму в їжу, викидаючи луску, яка може слугувати чудовою сировиною для виготовлення одягу.

- Ми вважаємо, що світ не витримає ще більшої кількості відходів. Тим паче, немає сенсу створювати продукти з чистих матеріалів, - коментує  дизайнер.

Оскар Мецават купує риб’ячу шкіру у місцевих риболовів, пильнуючи за тим, щоб риба була певного розміру, а саме - більше 1,5 метрів. З обробленого матеріалу шиють  одяг, взуття,  гаманці та сумки. У виробництві задіяні виключно місцеві майстри.

Дизайнер впевнений у тому, що така ідея є корисною із економічної точки зору, оскільки це створює додаткові робочі місця для риболовів та їх сімей, які замість продажу м'яса зможуть продавати шкіру.

Нагадаємо,у Великій Австралійській затоці відкрили 270 нових видів морських організмів

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!