Чорна п’ятниця: як уберегтись від необдуманих покупок

Чорна п’ятниця: як уберегтись від необдуманих покупок

Чорна п’ятниця по праву заслуговує на свою назву. Знижки від 20% до 90% не лишають байдужими нікого. Будь-то вечірня сукня чи бензопила, з цінником «мінус …надцять  відсотків» її придбають за лічені хвилини.

Цей день по усьому світу чекають з нетерпінням. Покупці аби придбати бажану річ за копійки, а продавці, в очікуванні золотих  гір, які зваляться на них усього за 24 години.  У деяких країнах навіть влаштовують вихідний, щоб кожен мав можливість вполювати собі товари за величезними знижками.

Чи можна зекономити та уберегтись від необдуманих покупок?  «Вечірка» підготувала корисні лайфхаки, які допоможуть зберегти ваш гаманець у день шалених розпродажів.

1.  Скласти список потрібних речей та бюджет

Великі знижки можуть задурити голову навіть найпрагматичнішому покупцеві.

Лайфхак: Перед походом до ТЦ заздалегідь складіть список речей, які маєте на меті придбати. І щоразу, побачивши чергову майку або різнокольоровий блейзер, заглядайте у віш-лист і йдіть за чітко окресленим планом. Візьміть обмежену суму, бажано готівкою – з картою завжди є спокуса витратити більше.

2.  До магазинів – за кілька днів до розпродажу

Найчастіше під час таких тотальних «розвантажок» залишаються речі великих розмірів або речі, м’яко кажучи, не першої свіжості. 

Лайфхак:  Відвідайте магазин за день-два до розпродажу, виберіть потрібну вам річ та заховайте – перевісьте її у найнепомітніше місце, про яке знатимете лише ви. Бажано продумати заздалегіть, де не будуть нишпорити шопоголіки.

3.  Звернути увагу на ціни

Іноді знижки бувають справді «вигідними»: 70-90% від стартової вартості. Проте це може бути лише хитрим ходом продавців: вартість акційного товару навіть вища, ніж звичайна. Наприклад, продавець робить 70-відсоткову знижку на брендові шкіряну сумку за 7 800 грн, але за тиждень до «Чорної п'ятниці» вона коштувала лише 2 400 грн.

Лайфхак: Якщо плануєте придбати дорогу річ, заздалегідь дізнайтеся її справжню ціну в декількох магазинах.

4.  Використовувати «Корзину»

Якщо бажаєте здійснити онлайн-покупку за день до Чорної пятниці, додайте у «Корзину» усі бажані товари. Щойно знижки почнуть діяти, ви зможете придбати речі одразу, не боючись, що їх розкуплять.

Лайфхак: Під час онлайн-розпродажу краще купувати у перші 2-3 години від початку дії акції – потрібні товари ще будуть у наявності.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" в Telegram та Facebook.