В яких районах Києва будинки без опалення [список]

В яких районах Києва будинки без опалення [список]

За добу аварійні бригади КП «Київтеплоенерго» ліквідували 65 пошкоджень. Без тепла залишаються 24 будівлі, підключити які планують протягом кількох днів.

Як повідомляє прес-служба комунального підприємства, станом на 21.11.2018 без централізованого опалення в наслідок аварійних пошкоджень лишаються 24 будівлі:
З них 16 житлових будинків, 4 відомства, 3 школи, 1 садочок. По районах міста: 
Голосіївський — 1 будинок, Дніпровський – 2 будинки, Подільський – 1 будинок , 
Святошинський — 13 будинків, Солом’янський – 2 будинки, Шевченківський — 5 будинків.

Після ліквідації аварійних пошкоджень тепломереж по вул. Жмеринській,10а, вул. Щербаківського, 18/2 та Курбаса, 10д і 12г тепло буде подано у школи та дитячий садочок.
-Протягом останньої доби ми ліквідували масштабні пошкодження на Виноградарі. На проспекті Правди, 88 – вранці почали заповнювати магістраль на подачу централізованого опалення до 78 будинків. На вул. Маршала Гречка, 10 – також вранці подали теплоносій і повернули тепло в 43 будинки. За останню добу ми усунули 65 пошкоджень, - зазначив головний інженер СП «Київські теплові мережі» Юрій Паливода.

Але найбільш проблемними, за словами головного інженера лишаються Святошинський, Солом’янський, Шевченківський та Подільський райони.

-З травня ми переклали уже близько 30 км найбільш зношених труб, ще близько 100 км плануємо перекласти у 2019 році, — розповів Вячеслав Бінд, т.в.о. директора КП «Київтеплоенерго».

-До початку морозів, ми перекладали труби від «камери до камери», від теплового пункту до будинку на тих ділянках, де мережі дуже зношені. Наразі проводимо оперативний ремонт, щоб якомога швидше повернути тепло в домівки киян. Ми готувалися до труднощів перед початком опалювального сезону. Зокрема, закупили техніку. Станом на сьогодні автопарк КП «Київтеплоенерго» нараховує - 456 одиниць техніки. Це крани маніпулятори, екскаватори, спецаварійні та спеціалізовані автомобілі обладнані лабораторією для пошуку поривів теплотрас. Це дає можливість працювати аварійним бригадам майже у цілодобовому режимі, - зазначив Бінд.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.