Кличко повідомив, за що звільнятиме комунальників

Кличко повідомив, за що звільнятиме комунальників

Сьогодні відбулось засідання штабу з питань проходження опалювального сезону та ліквідації аварії на теплових мережах. Участь у заході взяв голова КМДА Віталій Кличко.

- Ліквідація пошкоджень комунікацій, від яких залежить подача опалення в будинки та квартири, має здійснюватися протягом доби. Максимум! «Київтеплоенерго» відповідають за зовнішні мережі, керуючі компанії – за робочий стан внутрішньобудинкових мереж. Всі відповідальні структури мають працювати в чіткій координації для вирішення проблемних питань, а не займатися їх «відфутболюванням, - наголосив Кличко.

Віталій Кличко зазначив, що у разі аварії на тепломережі без опалення кияни мають сидіти не більше однієї доби. Також він закликав голови районів міста Києва особисто виїжджати у місця пошкодження тепломереж та спілкуватися з киянами, оповіщати їх про причини аварії та термін їх усунення, розвішувати оголошення на будинках. Мер зобов’язав очільників районів контролювати благоустрій тих місць, де було ліквідовано аварію.

У разі виникнення проблем у сфері ЖКГ, киян закликають скаржитися до Центральної Диспетчерської Служби (1557). 

 - Сьогодні кожне комунальне підприємство має демонструвати високий рівень соціальної відповідальності перед споживачами. Це повинні розуміти усі – від керівника до лінійних працівників. Хто не розуміє - працювати не буде! Я це заявляю відповідально. - Як людина, яка регулярно спілкується з киянами і вислуховує їх скарги. Тепло в кожному конкретному будинку повинні вмикати не тому, що подзвонив мер і влаштував наганяй! Чим займаються ЖЕДи, управляючі компанії?! Чому люди дзвонять і ходять по колу?!, - зазначив мер.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв повідомив, що підготовка до цього опалювального сезону була найскладніша в історії існування теплоенергетичного комплексу міста Києва. Також він визнав, що дуже складна ситуація з гарячим водопостачанням. Шевченківський, Оболонський, Подільський та Святошинський райони – лідери по зношеності тепломереж.

- 80%обладнання зношено і потребує негайної заміни. В таких умовах ми повинні були розпочати опалювальний сезон і ми це зробили, як і було заплановано з 15 жовтня,-  зазначив Петро Пантелеєв.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.