Олександр Харченко: Для навчальних закладів Дніпровського району виділили додаткові кошти

Олександр Харченко: Для навчальних закладів Дніпровського району виділили додаткові кошти

Як повідомляє депутат Київради Олександр Харченко, вчора на пленарному засіданні Київради депутати проголосували за коригування столичного бюджету в сторону збільшення майже на 3,9 млрд грн. Він ділиться своїми позитивними емоціями й докладно розповідає, куди і на що витрачатимуть гроші. Зокрема у Дніпровському районі.

-З 2014 року, коли ми вперше новим складом Київради голосували за новий бюджет 2015 року, столичний кошторис є профіцитним та демонструє перевиконання дохідної частини бюджету, - пише Олександр Харченко у Фейсбук. - Це дозволяє не запозичувати жодної копійки коштів, при цьому ще й вчасно сплачуючи за боргами попередніх періодів.

Головні результати сьогоднішнього голосування загалом для столиці та Соцміста зокрема.

Для міста загалом: +1,1 млрд грн на початок будівництва нових станції метро на Виноградар; 
+ 0,8 млрд грн на закупку газу для КП «Київтеплоенерго»;
+ 0,266 млрд на виплату надбавок вчителям Києва (наші педагоги напружено на це чекали, тож нарешті вже проголосовано).

Для нашого Соцмістечка: (близько) + 1,5 млн грн для закладів освіти на придбання матеріальних цінностей. Якщо до цього ми виділяли кошти на капітальні та поточні ремонти (заміна вікон, ремонт дахів, ремонти туалетних кімнат, спортзалів тощо), то коштів для нових парт, інтерактивних дошок для шкіл, ліжечок, шафок для дитсадочків та покращення бази позашкільних навчальних закладів об’єктивно не вистачало.

Освітні заклади - школи 129, 176, 188; дитсадки: 319, 368 та 554 та «Зміна»: готуйте конкретні пропозиції!

Додатково на придбання техніки для Дніпровського КП УЗН (яке не лише на мою особисту думку , а й інших колег, є найефективнішим комунальним підприємством району) виділили кошти на придбання нової техніки, включаючи машину для пересаджування дерев.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.