Ремонт Будинку профспілок на Майдані: 5 років потому

Ремонт Будинку профспілок на Майдані: 5 років потому

Тривають фінальні роботи будівельників у Будинку профспілок на вулиці Хрещатик. Будівля майже повністю згоріла під час Революції Гідності 18-20 лютого в 2014 році.

Керівник прес-центру Федерації профспілок України Юрій Работа розповів "Вечірньому Києву" про те, хто оплатив відновлення згорілого будинку та що в ньому розташують.

Детальніше про пожежу у Профспілках дивіться у фільмі проекту Вавилону'13.

Коли відремонтують
Відновлення будинку почалося влітку 2014 року. Зараз масштабна реконструкція вийшла на фінальну стадію. За оцінками Работи, ремонт в будівлі планують остаточно завершити до кінця року.

Фото зроблене 12 листопада, власні архіви

Що там буде?
Інвестором будівлі стала ТОВ "ІТТ-Нерухомість". Компанія оплатила ремонт, а взамін отримала третину будівлі. Це 5,5 тисяч квадратних метрів на Хрещатику. Це та частина будівлі, яка навпроти Головпоштампу.

ФПУ отримала у відремонтованому будинку понад 12 тисяч квадратів. 

Ріелтор вже опублікував розцінки на здачі офісів в бізнес-центрі "Майдан-Плаза", однак згодом це повідомлення зникло з сайту officestar.com.ua.

Скріншот сайту ріелтора

Работа відзначає, що в Будинку профспілок також розміщується офіс Київської міської ради профспілок. І це окремі будівлі в г-подібній конструкції. 

Окремо слід зазначити, що в Будинку профспілок збережуть пам’ять про події Євромайдану. Для цього там розмістили кімнати з експозицією, присвяченою Революції Гідності. Це кімната на першому та другому поверхах. Офіційно її назвали Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану.

Фото від 12 листопада. За лаштунками

Сьогодні Україна відзначає 5-ту річницю буремної зими 2013-2014 років. У Будинку профспілок цього дня презентують виставку "Назустріч свободі". 

"Вечірка" готує репортаж з місця подій.

Уранці на Алеї Героїв Небесної Сотні вшанували загиблих активістів.