Навігатор на 21-ше листопада: куди піти у Києві

Навігатор на 21-ше листопада: куди піти у Києві

Подія дня: мистецька акція «Шлях Гідності»

Сьогодні Україна відзначає  5-у річницю початку Євромайдану/Революції Гідності, Український інститут національної пам'яті та Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності запрошують на мистецьку акцію «ШЛЯХ ГІДНОСТІ».  Участь беруть: Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України, Національна академічна заслужена хорова капела "Думка", солісти Національної опери України. У програмі: Борис Лятошинський. Симфонія №3, частини ІІ та ІV.  Людвіг ван Бетховен. Симфонія №9, частина IV – "Ода до радості", яка є мелодією офіційного гімну Європейського Союзу. Міститиме текст українською мовою, що виконувався на Євромайдані.
Коли: о 17:30
Де: Український дім, вул. Хрещатик, 2, концертна зала.
Вхід вільний.

Вечір зустрічей із колишнім полоненим Ігорем Козловським

У рамках проекту "Слово свідка" відбудеться зустріч із Ігорем Козловським – українським вченим та громадським діячем, відомим в Україні та світі фахівцем з релігійних систем.  Через сімейні обставини він не зміг вчасно залишити окупований Донецьк. У січні 2016 року його затримали за підозрою у «шпигунстві». Майже два роки провів у ворожому полоні. Про це, а також про можливість вижити і не зламатися, про діалог чи прощення, про свободу та не свободу людини в нав’язаних обставинах поговоримо у просторі музейного виставкового проекту «Український Схід. На лінії вогню».
Коли: о 15:30

Де: головна експозиція Національного музею України у Другій світовій війні , Кінолекційний зал (вул. Лаврська, 27)
Вхід вільний.

Вечір літературний із Мілою Іванцовою

Видавництво "Брайт Стар Паблішинг"Mila Ivantsova та Книгарня Є запрошують поціновувачів "терапевтичної" прози авторки на презентацію бестселера "Родовий відмінок", який нещодавно вийшов друком у новій редакції. Розмова буде на вічні теми - про материнську любов і дітей, злети і падіння, рух уперед і вгору, любов, людяність, Київ...
Коли: о 18:30
Де: книгарня «Є», вул. Хрещатик, 36
Вхід вільний

Вечір музичний: Вольфганг Амадей Моцарт. Реквієм

На вшанування пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій в середу, 21 листопада під склепінням костьолу Св. Миколая звучатиме величний Реквієм Вольфганга Амадея Моцарта. Ансамбль класичної музики імені Бориса Лятошинського. Диригує народна артистка України Валентина Іконник-Захарченко. Солісти: Ольга Швидка (сопрано), Анна Лабуть (мецо-сопрано), Андрій Кирилов (тенор), Костянтин Трипольський (бас), Ірина Харечко (орган).

Коли: о 19:30

Де: Національний будинок органної та камерної музики України, вул. Велика Васильківська, 77

Вартість: 50-300 гр.

Вечір у клубі кінокоханців

21 листопада у Довженко-Центрі стартує КЛУБ КІНОКОХАНЦІВ – спеціальна програма кінопоказів, яку формують запрошені експерти сфери кіно. Цього разу музичний вектор програми під назвою Music Box презентує відомий кінокритик Андрій Алферов. Music Box – це 5 біографічних фільмів про рок-музикантів культових гуртів Кіно, Joy Division, The Stooges та Nirvana.  «КІНЕЦЬ КАНІКУЛ» - це дипломний короткометражний фільм українського режисера Сергія Лисенка, що був зафільмований у Києві та присвячений культовому пізньорадянському рок-гурту “Кіно”. Стрічка є фактично чотирма кліпами гурту «Кіно», пов’язаними між собою однією сюжетною лінією. Сам фільм одразу став культовим явищем та вплинув на подальшу кінокар’єру фронтмена гурту Віктора Цоя, який згодом зіграв у стрічках «Асса» Сєрґєя Соловйова та “Голка” Рашида Нугманова.
Коли: о 19:00

Де: Довженко-центр, вул. Васильківська, 1

Вхід вільний