98% податків у Києві сплатили добровільно

98% податків у Києві сплатили добровільно

За 10 місяців 2018 року платники податків міста Києва поповнили бюджет на 68 млрд гривень. У порівнянні з минулим роком сума надходжень збільшилась на 17 млрд, при чому 98% податків, а це більше, ніж 66,6 млрд гривень, було сплачено добровільно.

Про це на Київському податковому форумі 2018 повідомила начальник Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко.

- Підвищення податкової культури - це наш орієнтир, це той показник, куди ми рухаємось. Про високий рівень податкової культури у місті Києві свідчить той факт, що з 68 млрд грн, 98% - це рівень добровільної сплати. Те, що платники самостійно задекларували і сплатили, - підкреслила Людмила Демченко.

За інформацієюголовного податківця Києва,цьогоріч надходження збільшились на 17 млрд гривень, адже за аналогічний період минулого року сума податкових зборів складала 51 млрд, а ще 2 роки тому - 40 млрд гривень.

За 10 місяців 2018 року платники податків міста Києва поповнили бюджет на суму, що дорівнює податковим надходженням із трьох областей України разом узятим.

 -Платникам міста Києва є чим пишатися, тому що сумау 68 млрд гривень співставна надходженняміз трьох областей України -Дніпропетровської, Харківськоїі Чернівецької, які разом забезпечують такий об`єм податків.

Нагадаємо, Кличко подякував податківцям за збільшення бюджету Києва до 50 млрд гривень.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.