Кличко подякував податківцям за збільшення бюджету Києва до 50 млрд грн

Кличко подякував податківцям за збільшення бюджету Києва до 50 млрд грн

Мер Києва Віталій Кличко подякував Державній фіскальній службі у місті Києві за ефективну роботу, адже завдяки, у тому числі, їх зусиллям бюджет міста за останні 5 років збільшився до 50 млрд гривень.

Про це він сказав під час відкриття Київського податкового форуму 2018.

-Хочу подякувати податківцям Києва за їх роботу, за ефективну роботу. Ми однозначно повинні звітувати і говорити людям про результати, - наголосив він.

За словами мера, у 2013 році бюджет Києва складав трохи більше 15 млрд гривень, в 2014-му27 млрд гривень. До кінця нинішнього року він становитиме більше 50 млрд гривень.

Таким чином, за останні 5 років бюджет столиці збільшився на 35 млрд гривень - зріс більше ніж у 3 рази.

-Цифри показують, що кожного року бюджет у нас є профіцитним, - підкреслив Кичко.

- Однак, як мер столиці, як голова Асоціації міст України, я переконаний, що органи місцевого самоврядування повинні мати більше важелів в адмініструванні місцевих податків і зборів. Це допоможе зменшити залежність від державного бюджету та реалізовувати більше потрібних місту проектів.

Він також підкреслив, що без ефективного збору податків, реалізувати у Києві жодного з успішних проектів було б неможливо. Пообіцяв, що і у наступному році бюджет міста буде профіцитним, і завдяки цьому вдасться відремонтувати вже не 300 км доріг, як у 2018-му, а 350 км міських шляхів.

Віталій Кличко також наголосив, що європейський напрямок розвитку, який обрала Україна, передбачає не лише прагнення до європейських стандартів життя, але також європейський рівень відповідальності, у тому числі у ставленні до сплати податків державі.

Нагадаємо, Німеччина більше інвестує в інфраструктуру, науку і технології Києва.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.