У Києві вперше використовують екологічно чисті засоби проти ожеледиці

У Києві вперше використовують екологічно чисті засоби проти ожеледиці

 Вперше в Києві працівники КП УЗН Дніпровського району застосовують нові екологічні методи боротьби з ожеледицею. Про це повідомляє Дніпровська РДА. Вони використовують рідкий препарат  «Антилід», що допомагає подолати слизоту за 10-20 хвилин без пошкодження поверхні дорожнього покриття механічними засобами прибирання льоду та взуття - сіллю.

Це екологічний засіб на основі природного мінералу бішофіту, який не приносить шкоди навколишньому середовищу, зокрема ґрунту та рослинам, а також не пошкоджує лапи тварин. Препарат можна використовувати при дуже низьких температурах, до мінус 30 С. Він проникає в лід, руйнує його структуру та перетворюється в рідкий стан. Такий ефект зберігає свою активність довгий час, вистачає на декілька днів. Вже з перших хвилин обробітку лід стає рихлим, не слизьким. А через 10-15 хвилин він взагалі перетворюється в рідкий стан. Це істотно дозволяє заощадити час та трудові ресурси, що є необхідним під час зимового періоду. Продовжуємо впроваджувати нові методи та «крокувати в ногу з часом»!

У Дніпровській РДА також розповідають, що місцеві зеленбудівці проводять доглядові роботи з видалення сухого гілля у тополі Боллє вздовж вул. Флоренції, для запобігання випадків падіння гілок на тротуар та проїзну частину.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.