Горе-віщунка дурить киян

Горе-віщунка дурить киян

За повідомленням прес-служби ГУ МВС України в Києві, у Дніпровському районі орудує  «віщунка»-шахрайка, яка виманює великі суми грошей. Потерпілі кажуть, що жінка – мешканка району, яка представляється Наташею.

У міліцію вже звернулися троє постраждалих, яких обдурила "провидиця". Одна з них розповіла, що про "чудо-ворожку" почула випадково на вулиці. 40-річна киянка пішла до цієї жінки.

- Вона дійсно повідомила відвідувачці про декілька подій, які незабаром збулися. Тому, коли потерпіла вирішила придбати квартиру, знову прийшла до віщунки проконсультуватися. Наталя сказала, що операція буде успішною. Разом з тим наполегливо порадила" очистити "в монастирі всі заощадження, щоб в новій квартирі не було сліз і хвороб , - розповіли в міліції.

Забобонна жінка віддала шахрайці близько 100000 гривень. Коли "провидиця" не повернула гроші, киянка звернулася в міліцію.

Слідчим відділом Дніпровського районного управління столичної міліції розпочато кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

- Аферистка, дізнавшись, що нею зацікавилися правоохоронці, сховалася. Її місце перебування встановлюється, - заявили в прес-службі.

В рамках досудового розслідування встановлені ще дві людини, які стали жертвами підозрюваної. Вони віддали "на очищення" майже 300 000 доларів.

Правоохоронці вважають, що постраждалих від рук аферистки набагато більше. Жертвам "провидиці" порадили звертатися в міліцію.