Більше 20% киян хочуть заборони “автоблях”

Більше 20% киян хочуть заборони “автоблях”

Інтернет-користувачі України демонструють неоднозначне ставлення до автомобілів з європейською реєстрацією. В цілому по Україні 12% опитаних вважають, що держава має заборонити використання таких авто. Найбільш негативно ставляться до “євроблях” у столиці: проти них виступають 21% киян.

Загалом, більш ніж половина (57%) опитаних позитивно ставляться до автомобілів на європейських номерах. Про це свідчать дані дослідження Kantar TNS Online Track 2018, що було проведено серед міського населення, жінок та чоловіків, віком 18-55 років.

42% придбали би собі автомобіль без розмитнення. 46% не звернули б уваги на європейські номери таксі. Лише 10% опитаних відмовилось від послуг таксі із європейськими номерами.

При чому переважна більшість опитаних (76%) вважає, що держава спочатку повинна забезпечити доступність законної реєстрації іноземних автомобілів, а потім вже боротися з “євробляхами”.

Близько половини опитаних (47%) вважає, що пільгова ціна на розмитнення автівок, що були завезені до України до січня 2018 року, зможе сприятливо вплинути на проблему великої кількості незареєстрованих автомобілів на українських дорогах.

Незважаючи на те, що в цілому респонденти позитивно ставляться до автомобілів з іноземною реєстрацією, проте половина опитаних не купила би таке авто для себе особисто.

Нагадаємо, Кількість автомобілів у Києві за 2 роки збільшилась на 20%.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.