Навігатор на 20-те листопада: куди піти у Києві

Навігатор на 20-те листопада: куди піти у Києві

День виставковий: межигірський фаянс «Традиція і стиль»

Виставку «Традиція і стиль. До 220-річчя заснування Києво-Межигірської фаянсової фабрики» присвячено славетним межигірським керамічним виробам, виробництво яких дало початок становленню самобутніх рис і традицій власне українського порцелянового виробництва. Виставка реалізована в межах проекту "Школа музейних лідерів", яку підтримує Український культурний фонд. У рамках відкриття виставки відбудеться кураторська екскурсія.

Коли: о 10:00. 
Де: Національний музей історії України, вул. Володимирська, 2.

Вхід вільний

Вечір в театрі із Татусею Бо

20 листопада в Zoloti Vorota Teatr після вистави «Як двоє бідних румунів польською розмовляли», режисерки Тамара Трунова, завітає відома письменниця та блогерка Татуся Бо. Її історії, зокрема оповідання «Дівішник», читатимуть актриси Zoloti Vorota Teatr вишня вишнёваяИрина Ткаченко (Iren Tkachenko)Anna HlukhenkaІнна КалабаАнастасия Бабий (Anastasia Babiy). Та й сама Татуся нам теж обов'язково почитає.  Вхід на подію вільний за умови реєстрації:
https://goo.gl/forms/QXqUN8H6jz7F3CXv1. Квиток на виставу гарантує вам продовження вечора та зустріч з письменницею та актрисами.

Коли: о 20:40 (вистава на 19:00)

Де: театр «Золоті ворота», вул. Шовковична,7

Вартість: 200 грн.

Вечір зустрічей із Наталею Сумською та Петром Ільченком

У рамках проекту «Історія однієї вистави» киян запрошують на творчу зустріч з постановочною групою спектаклю «Кайдашева сім’я» Київського національного академічного драматичного театру ім. І. Франка! 
Вас очікує зустріч із зіркою українського театру і кіно народною артисткою України Наталею Сумською, яка виконує головну роль Кайдашихи, режисером-постановником, заслуженим діячем мистецтв України Петром Ільченком та іншими виконавцями цієї популярної у глядачів вистави.
Коли: з 16:00 до 18:00

Де: Музей театрального, музичного та кіномистецтва України, вул. Лаврська 9, корпус 26

Вхід за квитками у музей

Британський театр у кіно: Червоний / Red

Британська Рада в Україні та Арт-Об’єднання CoolConnections представляють – «Червоний / Red» - постановку Королівського Національного театру за п’єсою Джона Логана… Марк Ротко, суперзірка американського живопису, улюбленець Рокфеллерів і Кеннеді, найдорожчий сучасний художник, отримує замовлення серії великих полотен для пафосного манхеттенського ресторану Four Seasons. Його внутрішня боротьба з «попсовістю» чергового проекту виливається в півтори години гострих дискусій художника з молодим помічником Кеном про мистецтво минулого і сьогодення, його «чистоту» і продажність, сенс і покликання, про Караваджо, Рембрандта, Матісса і Енді Воргола, якого Ротко, звичайно ж, ненавидить, а Кен обожнює…Фільм-вистава демонструється англійською мовою з українськими субтитрами.

Коли: о 19:00

Де: кінотеатр «Київ»

Вартість: 190 грн.

Вечір музичний: проект «ShamiPia»

Японські музиканти Оно Кейшьо та Мотоока Мамору вперше в Україні з БЕЗКОШТОВНИМ концертом.
Оно Кейшьо – музикант, майстер традиційного японського інструменту «сямісен». Його девізом є «зберігати традиційну музику, виходячи за рамки традиційної музики». Мотоока Мамору –різноплановий японський піаніст, який грає у таких жанрах, як джаз, рок, поп, класична музика та інші.
Коли: о 19:00

Де: Національна філармонія України (Володимирський узвіз, 2)
Вхід БЕЗКОШТОВНИЙ за запрошеннями. Їх можна отримати у касах філармонії.