Де у Києві перевірити здоров’я поруч із домом

Де у Києві перевірити здоров’я поруч із домом

У столиці триває проект «Лікар у Вашому домі», у рамках якого за минулий тиждень здійснено 1667 обстежень. Загалом від початку дії проекту – 47 340 обстежень. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

- За результатами обстежень 1164 особи із 1667 мають надмірну вагу, у 829 обстежених виявлено підвищений артеріальний тиск, у 232 осіб – високий рівень цукру крові, а у 391 особи – високий рівень холестерину, – розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він нагадав, що у рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі», які розміщені в усіх районах міста. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

- Також здійснено 140 виїздів мультидисциплінарних бригад, до складу яких входять лікар і медсестра первинної ланки та вузькопрофільні спеціалісти. Такі бригади виїжджають до соціально незахищених сімей або до людей, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу, – зазначив Микола Поворозник.

Графік роботи наметів можна переглянути тут.

Нагадаємо, столичні лікарі пояснили, хто не може стати донором.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" в Telegram та Facebook.