Квартира столичного архітектора перемогла у міжнародному конкурсі

Квартира столичного архітектора перемогла у міжнародному конкурсі

Інтер’єр квартири від київської студії «Sergey Makhno Architects» переміг в номінації «Residential» міжнародної премії «The Architecture MasterPrize». Про це повідомили на офіційному сайті премії. 

- Дизайн квартири площею 195 кв.м побудований на японській концепції вабі-сабі - філософії, яка заснована на буддійських вченнях. У будинку, створеному київським архітектором Сергієм Махном для власної сім'ї, є тераса на даху, вітальня з відкритим плануванням, кухня і їдальня, кілька предметів мистецтва та численні предмети меблів, спеціально призначені для квартири Махна. Палітра темних кольорів і грубих текстур використана для створення спокійного і медитативного настрою, - зазначили органзітори. 

Разом із столичним архітектором, у номінації  «Residential» були представлені дев’ять проектів з різних країн світу, серед яких Китай, Сінгапур та США.

The Architecture MasterPrize – премія, яка була створена в 2016 році компанією Farmani Group у США. Кожен рік професіонали у галузі архітектури, дизайну інтер’єрів та ландшафтному дизайні нагороджують призерів в 41 категорії премії.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.