Трамвайні рейки на Борщагівці розмістять прямо в ТЦ

Трамвайні рейки на Борщагівці розмістять прямо в ТЦ

У середині торгівельного центру "Апрель" курсуватиме швидкісний трамвай, а потрапити на зупинку "Кільцева дорога" чи вийти з неї можна буде лише через новозбудований ТЦ.

Окрім того, технічне обслуговування вагонів швидкісного трамваю перенесуть на службову колію між станціями "Ромена Ролана" та "Кільцева дорога". Будівництво додаткової колії на вказаній ділянці наразі триває.

Поновлення будівництва Апрель-2 спровокувало хвилю критики киян у районних спільнотах. З кінця жовтня не працює 3-ій маршрут швидкісного трамваю. За офіційною заявою комунального підприємства "Київпастранс" – через капітальний ремонт колії. 

Забудовник ТОВ "Київпроект девелопмент" відмовив редакції в коментарі під час зйомок на місці будівництва. Залишається незрозумілим, хто платить за підведення комунікацій до ТЦ, який одночасно є і зупинкою трамваю.

Про те, як Апрель-2 уживатиметься зі швидкісним трамваєм, повідомляє громадська організація "Центр розвитку міста Києва у Святошинському районі". 

- Торгівельний центр займатиме простір кінцевої станції швидкісного трамваю “Кільцева дорога” таким чином, що колії проходитимуть всередині споруди, а пасажири потраплятимуть на станцію через новозбудований ТЦ, - йдеться в повідомленні.

На світлині - проект забудовника

"Вечірній Київ" запустив квадрокоптер над будівельним майданчиком поблизу Кільцевої дороги. Зверху видно, що будівництво змістило схему рейок. Залишається невирішеним, яким чином "Київпастранс" підніматиме трамвайні вагони в цьому місці, які можуть сходити з рейок. Для цього знадобиться нове обладнання. Адже досі таких гібридних трамвайних зупинок у Києві ще не було. 

Під'їзди навколо кінцевої 3-го трамваю ніхто не розширював, хоча очевидно, що ТЦ стане магнітом для торгівлі

Щодо завершення капітального ремонту колій у КП відповіли, що орієнтовно він закінчиться до нового року.

На сайті забудовника вказано, що запланований термін вводу в експлуатацію – третій квартал 2019-го року.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" в Telegram та Facebook.