Facebook може відкрити офіс у Києві

Facebook може відкрити офіс у Києві

Відкрити українське представництво - офіс у Києві, закликав американського технологічного гіганта Facebook Національний демократичний інститут США (NDI), організація, створена урядом Сполучених Штатів для просування демократії в країнах, що розвиваються.

Про це повідомляється у офіційному прес-релізі NDI.

-Facebook має створити офіс в Україні та разом з іншими цифровими платформами співпрацювати з українськими зацікавленими сторонами для моніторингу, виявлення та боротьби з дезінформацією, -переконує Національний демократичний інститут.

Рекомендації NDI пов’язані з підготовкою до президентських та парламентських виборів в Україні, які відбудуться відповідно у березні та жовтні 2019-го року. Поради, адресовані в тому числі й державним органам, спрямовані на те, щоб допомогти українській владі провести вибори та виборчу кампанію чесно, прозоро, із дотриманням усіх демократичних процедур.

У межах цих рекомендацій NDI радить парламенту відновити фінансування Національної громадської телерадіокомпанії України. Також наполягає, що ЗМІ, як традиційні, так і цифрові, у своїх публікаціях мають позначати політичну рекламу.

Нагадаємо,Національний демократичний інститут з міжнародних питань (англ. National Democratic Institute for International Affairs, також NDI абоNDIFIA) - організація, створена урядом Сполучених Штатів, для просування демократії в країнах, що розвиваються, яка фінансується Національним фондом демократії (NED).

Як повідомляв "Вечірній Київ", по $10 000 доларів від американських фондів виграли дві українські компанії на конкурсі фінансових стартапів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.