Cуп із черв’яками, як провокація: у Подільському районі розслідували скандальний випадок

Cуп із черв’яками, як провокація: у Подільському районі розслідували скандальний випадок

Фотографія супу із черв’яками, зроблена, начебто, у столичній школі №271 – звичайний фейк.  Перевірка на місці показала, що ані посуд, ані суп, які зафіксовані на фото, не з їдальні цієї школи.

У той же день, 15 листопада, коли фотографія була розповсюджена у ЗМІ, в харчоблоку школи №271 провели перевірку, в тому числі із залученням Головного управління Держспоживслужби в м. Києві. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

 -На фото відображений овочевий суп в білій тарілці з додаванням петрушки, а на харчоблоці школи №271 в цей день – 15 листопада, був суп пшеничний без додавання петрушки. Тарілки на фото не наші, оскільки в їдальні всі тарілки з малюнком. Петрушка ж на харчоблок школи №271 не постачалась з початку навчального 2018 року. Тобто суп на фото приготовлений не в цій шкільній їдальні, – повідомили в районному управлінні освіти.

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський в свою чергу наголосив, що Київський міський голова поставив чітке завдання: безпека і комфорт дітей в школах і дитсадках, в тому числі й в частині харчування.

-Я хотів би нагадати, що за неякісну організацію харчування учнів та постачання неякісних продуктів у Києві призупинено роботу 13 компаній. Таким компаніям не місце ані в Києві, ані в Україні. Я не втомлюсь повторювати – чужих дітей не буває, і здоров’я і безпека наших діток – це пріоритет і для влади міста, і для мене, як для батька, – сказав Валентин Мондриївський.

Він наголосив, що Держспоживслужба постійно проводить позапланові перевірки в навчальних закладах столиці.

Планові та позапланові заходи державного контролю проводяться з відбором зразків харчових продуктів та змивів з об’єктів навколишнього середовища для проведення лабораторних досліджень.

-Щодо цього фейкового фото. Перевірка довела, що фото не зі школи №271. Проте Держспоживслужба все одно має надати результати лабораторних аналізів. Вважаю це просто провокацією проти нашого комунального підприємства, яке на гідному рівні займається організацією харчування. Адже Держспоживслужба вже призупинила роботу 13 недобросовісних компаній, які заробляли на безпеці і здоров’ї дітей, хтось ображений і розповсюджує, аби дискредитувати КП. Та й у планах міста міняти підхід до організації харчування таким чином, аби всі ці шахраї не наживались на наших дітях, – вважає заступник голови КМДА.

Якщо ж ви дійсно зіткнетеся з подібною ситуацією, звертайтеся на короткий номер 15-51, до Головного управління Держспоживслужби в м. Києві, районних управлінь освіти.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!