Навігатор на 19-те листопада: куди піти в Києві

Навігатор на 19-те листопада: куди піти в Києві

Вечір літературний: Тамара Марценюк «Чому не варто боятися фемінізму?»

Киян запрошують на презентацію нової книги Тамари Марценюк «Чому не варто боятися фемінізму?». У своїй новій книжці пані Тамара подає огляд основних етапів світового феміністичного руху, його ключових постатей і праць, а також здобутків, що нині уже сприймаються як належне. Крім історії та теорії, у книзі багато інформації про сучасні феміністичні тренди, фемактивізм, людей і організації, які нині працюють в Україні задля забезпечення рівних прав для жінок і чоловіків.

Коли: о 18:30

Де: в офісі Програми імені Фулбрайта в Україні (м. Київ, вул. Еспланадна, 20, кімн. 904, М «Палац Спорту»).
Реєстрація на подію
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdk74u_-dTP-pp5H3whX_M9KGwWC4znfrngaa8Nosc1hrrxZQ/viewform?c=0&w=1

Вхід вільний

Вечір в кіно: 14-й Фестиваль Нового Грузинського Кіно

Сьогодні у Києві завершується фестиваль Нового грузинського кіно. Кияни мають нагоду переглянути драму 2013 року  «Довгі світлі дні»… 1992 рік - перший рік після встановлення незалежності в Грузії. Головні героїні фільму - швидко дорослішають. чотирнадцятилітні Натія і Ека - шкільні подруги, які хотіли б залишитися такими, як у дитинстві: веселими і безтурботними. Але реалії лихоліття дають про себе знати і доля підносить юним героїням не тільки подарунки. На красуню Натію, закохану в симпатичного Ладо, звертає увагу сусідський хлопець Коте, котрий вирішує вчинити за правилами гір: вкрасти наречену. Тоді для Натії починається нове життя.

 Коли: о 19:00

Де: кінотеатр «Київ»

Вартість: 70 грн.

Вечір музичний: «Такий різний Бетховен»

Бажаєте послухати твори геніального композитора у звучанні фортепіано та дізнатися більше про нього самого? У вас буде така можливість! Талановитий музикант Сергій Колеснік виконає для вас: Два рондо op.51,  32 варіації на оригінальну тему до мінор, соната n.8,  «Патетична», Рондо op.129 та ін..
Коли:  о 16:00

Де: Музею історії Києва, вул. Б.Хмельницького, 7

Вхід вільний

Вечір в театрі: «Про прості речі»

Публіцистична вистава за книгою легендарної акторки Ади Роговцевої «Прості речі». На вас чекають відверті діалоги великої акторки зі світом про її власне життя, особистий біль, близьких людей, покликання, професію і країну. У розмовах згадуються знакові події та відомі особистості нашої культури, які для Ади Миколаївни були і залишаються друзями чи колегами. Режисер: Катерина Степанкова. Актори: Ада Роговцева, Лариса Руснак, Світлана Орличенко, Катерина Степанкова, Олексій Скляренко, Володимир Маляренко.

Коли: о 19:00

Де: театр «Актор», вул. Велика Житомирська, 40

Вартість: 400-450 грн.