Віталій Кличко: Столичні теплотраси зношені на 80 відсотків

Віталій Кличко: Столичні теплотраси зношені на 80 відсотків

Тепломережі Києва зношені на 80%, бо більшість комунікацій були прокладені ще 20-40 років тому. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ», повідомляє прес-служба КМДА.

-Столичні тепломережі зношені на 80 %. Тому кожного року із початком опалювального сезону виникає багато розривів труб, – сказав Віталій Кличко.

Він зауважив, що за останніх півроку у Києві замінили близько 30 км комунікацій на найбільш аварійних ділянках теплових мереж.

-Близько 30 кілометрів труб було замінено з літа. Але не забуватимемо, що це крапля в морі, бо більшість комунікацій були прокладені ще 20-40 років тому, – додав мер.

Він пояснив, що неможливо оновити у кроткі терміни інфраструктуру, в яку десятки років не вкладалися кошти.

-Тих грошей, які сьогодні надходять до бюджетів міст, не вистачає, щоб швидко замінити всю інфраструктуру, яка дісталася нам у спадок у вкрай занедбаному стані. Така ситуація в усій Україні, коли десятками років кошти не вкладали й інфраструктура сьогодні у напіваварійному стані. Київ – не виключення. Наше завдання – замінити максимальну кількість труб у наступні декілька років для того, щоб упередити аварії на тепломережах, – додав він.

Нагадаємо, цього року столична влада повернула в управління міста теплоенергетичний комплекс Києва, що 17 років перебував в управлінні приватної компанії «Київенерго».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!