5 важливих фактів про прянощі та як їх правильно споживати

5 важливих фактів про прянощі та як їх правильно споживати

Що варто знати про прянощі? З давніх часів люди використовують трави, насіння, коріння, додаючи їх до різних страв. Вважається, що прянощі не тільки додають смаку, а й покращують травлення. Правда це чи ні, розповіла популярна «руйнівниця міфів» в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

- Про всяк випадок зазначу, що прянощі не є ліками. Попри їхню користь, поки не існує клінічних доказів успішного використання приправ безпосередньо для лікування. На тваринах чи людях наразі такі дослідження не проведені на належному рівні. Пряне насіння, кора, листя чи коріння рослин містять численні органічні сполуки. Це поліфеноли, катехіни, ефірні олії, кислоти й пігменти. Більшість із них має біологічну активність, - каже Супрун.

Тож, щоб прояснити ситуацію, Уляна Супрун розповіла 5 важливих фактів!

  • «Прянощі впливають на травлення і набір ваги»

Прянощі мають здатність впливати на виділення ферментів та слизу шлунково-кишковим трактом. Вони діють на стан кишкової мікрофлори, що залучена до регуляції нашої ваги. Наприклад, перець чилі та куркумін мають позитивний вплив на бактерії кишківника та, як наслідок, — здатність схуднути. Гострі спеції впливають на відчуття ситості та апетиту. В дослідженнях деяких виявлено, що люди споживають менше гострої їжі, водночас менше калорій. Проте часом, навіть, невелика кількість гострої їжі може викликати бажання солодкого чи жирного.

  • «Прянощі діють на мозок та відчуття»

Від деяких спецій нам може ставати холодно або гаряче. Наприклад, ментол взаємодіє із рецепторами, тому м‘ята нам здається прохолодною та навіть знеболює. А чилійський перець активує теплові рецептори трійничного нерву, тому від нього стає гаряче. Також він має дію на больові рецептори по всьому шлунково-кишковому тракту.

  • «Прянощі можуть викликати ейфорію»

Пекучість деяких прянощів запускає в мозку систему захисту — виділення ендорфінів. Саме тому, гостра їжа може викликати радість та навіть звикання. Ванілін, одна з головних спецій-солодощів, допомагає нам почуватись щасливими і розслабленими. В деяких дослідженнях виявлено, що ванілін потенційно можна використовувати для лікування депресивних станів.

  • «Прянощі сприяють тривалішому збереженню їжі та мають антимікробні властивості»

Чорний перець, розмарин, чебрець та інші прянощі здатні стримувати ріст мікроорганізмів. Тому деякі спеції можуть мати протизастудну дію. Наприклад, кориця, гвоздика, насіння коріандру та їх екстракти пригнічують ріст цілої низки бактерій, вірусів та грибків. Саме антимікробні властивості спецій вважають причиною їх поширення в спекотних країнах.

  • «Прянощі мають антиоксидантну дію»

Багато прянощів мають антиоксидантний потенціал. Корисними можуть бути паприка, сушені томати, орегано, розмарин, коріандр, кориця та куркумін. Зокрема, деякі спеції можуть зробити некорисну їжу менш шкідливою для здоров‘я. Дослідження показали, що додавання суміші чорного перцю, орегано, імбиря та розмарину до гамбургерів знижувало в них рівень канцерогенних речовин. Зокрема тих, які здатні пошкоджувати ДНК, викликати мутації та збільшувати ризик раку.

Тож з прянощами слід бути обережними. Краще не додавати їх у великій кількості до їжі, якщо маєте проблеми зі шлунково-кишковим трактом. Якщо ж додаєте прянощі — будьте уважні, які саме.

Нагадаємо, їсти чи не їсти: Супрун розповіла про мухи і котлети.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.