Теплі батареї і де їх шукати: мешканцям Виноградаря знову пообіцяли гарячу воду

Теплі батареї і де їх шукати: мешканцям Виноградаря знову пообіцяли гарячу воду

Мешканці Виноградаря зустрілись зі столичною владою, щоб нарешті вирішити проблему гарячої води. Про це розповідають місцеві на своїй сторінці у Facebook.

Як ми раніше повідомляли, жителі  спального району обіцяли заблокувати проїзд на проспекті Правди, якщо не з’явиться гаряча вода. Такі рішучі методи не залишились без уваги комунальників. Тож, заради мирного вирішення питання, обурені виноградарці зустрілись з представниками районних держадміністрацій, КП «Київтеплоенерго», депутатами та їх представниками.

За словами учасників зустрічі, вони «говорили про наболіле». В результаті, у «Київтеплоенерго» пообіцяли,  що до 28 листопада буде усунуто всі аварійні ситуації на масиві.

- Також з понеділка матимемо чітку схему аварій (нам пообіцяли) аби контролювати хід робіт.  Дякуємо всіх небайдужих сусідів, хто прийшов. При відсутності результату наступна акція буде носити більш радикальний характер, про що було повідомлено всім, - розповідають жителі району.

Як відомо,мешканці багатьох будинків по півроку живуть без гарячої води, а діти у школах та садочках досі мерзнуть в холодних класах без опалення. Тож, якщо кияни не дочекаються обіцяних послуг – акції перестануть бути мирними зустрічами…

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.