У Києві до 31 грудня триватиме кампанія до річниці Революції Гідності

У Києві до 31 грудня триватиме кампанія до річниці Революції Гідності

У Києві тривають заходи присвячені 5-й річниці Революції Гідності.

Так, 17 листопада на Алеї Героїв Небесної сотні кияни влаштували толоку. Різноманітні події триватимуть до 24 лютого, коли оголосять переможців конкурсу наукових студентських робіт  на тему Революції Гідності. 

 В цей проміжок часу відбудеться низка виставок, мистецьких акцій та урочистих заходів, присвячених подіям на Майдані.

Усі вони об’єднані довкола головної мети - збереження та відновлення пам’яті про ці події.

-Майдан – це «щеплення» на віки. І як би не проходив час, це той момент, який породив дуже важливі речі, які полягають у «відкритті шлюзів» громадянства та відчутті індивідуальної відповідальності за майбутнє країни. П’ята річниця масштабує значення Революції Гідності для майбутніх поколінь, – зазначив Євген Нищук, міністр культури України, під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Соціальна інформаційна кампанія триватиме з 21 листопада по 31 грудня 2018 року і полягатиме у розміщенні відеороликів та вуличних банерів на тему щоденної актуальності цінностей, які стали визначальними рисами учасників Майдану.

-Ми намагаємося знайти новітні, нетрадиційні форми вшанування пам’яті подій на Майдані та героїв. Ми запрошуємо усіх долучатися до наших заходів та дбати про Україну вже сьогодні, – додав Ігор Пошивайло, генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності

Детальна програма заходів опублікована на сайті Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.