Київрада: Кияни отримуватимуть звіти від своїх ЖЕДів про ненадані послуги

Київрада: Кияни отримуватимуть звіти від своїх ЖЕДів про ненадані послуги

Місто звітуватиме за якість наданих послуг з утримання прибудинкових територій. Депутати Київради вчора прийняли відповідне рішення. Мова йде, як повідомляє прес-служба Київради, про першочергові заходи з принципового підвищення якості житлових послуг та дієвого механізму контролю та неухильному наданні цих послуг своєчасно та у повному обсязі.

Депутати передбачили заходи з вдосконалення тарифної політики  з надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Тепер протягом двох місяців Департамент економіки та інвестицій КМДА має надати економічне обґрунтування підвищенню тарифів на послуги з утримання будинків і споруд, прибудинкових територій (середній по місту) по кожній складовій послуги окремо.

Окрім того, всі керуючі компанії районів з обслуговування житлового фонду  мають звітувати про реальні обсяги та рівень якості послуг з утримання будинків і споруд, прибудинкових територій окремо за період з моменту надання послуг до 1 липня 2017 року та з 1 липня 2017 року до моменту звітування.

У результаті кияни отримуватимуть об’єктивну інформацію стосовно обґрунтованості діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд, прибудинкових територій та звіт про реальні обсяги та рівень якості наданих послуг.