Заплатити за комуналку зі знижкою можна до 25 листопада

Заплатити за комуналку зі знижкою можна до 25 листопада

У поточному місяці термін оплати послуги утримання будинків та прибудинкових територій зі знижкою 10%, яка діяла до 20 числа, подовжено до 25 числа. Про це повідомляє Центр комунального сервісу.

За отриманим у листопаді рахунком-повідомленням можете сплатити за усі житлово-комунальні послуги разом або за кожну окремо.

Рахунок-повідомлення містить нарахування за утримання будинків та прибудинкової території, вивезення побутових відходів, централізоване опалення та гаряче водопостачання, холодне водопостачання та водовідведення.

Також окремим рядком у єдиному рахунку-повідомленні за спожиті у жовтні послуги відображено заборгованість із централізованого опалення і гарячого водопостачання у тих споживачів, що отримували послуги із ЦО та ГВП до 1 травня 2018 року та не розрахувалися в повному обсязі. Цю заборгованість обов’язково потрібно сплатити за вказаними реквізитами.

Сплатити за спожиті житлово-комунальні послуги можна будь-яким зручним способом:

  • в особистому кабінеті «Центру комунального сервісу»- https://cks.com.ua/cabinet/ (у разі сплати «карткою киянина» - без комісії; відеоінструкція з реєстрації в особистому кабінеті ЦКС - https://www.youtube.com/watch?v=U-ZmUUA1Qv8); 
  • в особистому кабінеті КП «ГІОЦ» - https://www.gioc.kiev.ua/cabinet;
  • за QR-кодом на Вашій квитанції (відсканувавши QR-код за допомогою додатку на Вашому смартфоні) 
  • у сервісних центрах ЦКС (адреси та графіки за посиланням: https://cks.com.ua/service-centers/);
  • у будь-яких банківських та фінансових установах.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!