У Києві з дахів почали падати глиби льоду

У Києві з дахів почали падати глиби льоду

Після недавнього незначного снігопаду у столиці на дахах утворилися снігові й льодяні нашарування. Сьогодні у столиці сонце трохи прогріло дахи, сніг почав танути, льодові карнизи полетіли на тротуари. Тому киянам варто бути обережними: не ходити попід будинками.

Якщо ви побачили місця із значним сніговим чи льодовим  карнизом, не полінуйтеся повідомити про це міським службам, аби вберегти чиюсь голову  чи навіть життя від небезпеки з дахів.

– У першу чергу потрібно звертатися до балансоутримувача території, тобто в жек або ОСББ (об'єднання співвласників багатоквартирного будинку), і тоді фахівці оперативно вживатимуть необхідних заходів. Кияни можуть звернутися безпосередньо до КО "Київзеленбуд", для цього потрібно зателефонувати на гарячу лінію підприємства за телефоном: (044) 272-40-18. Наші співробітники виїдуть за вказаною адресою і зіб'ють небезпечні бурульки, які можуть травмувати перехожих. На гарячу лінію можна звернутися і в разі, якщо жителі помітили аварійні гілки на деревах, або якщо дерево впало. Бригада виїде на місце, розпиляє його і вивезе. Також можна поскаржитися до Контактного центру мерії за телефоном 15-51 або ж залишити письмове повідомленняна сайті 1551.gov.ua, – радить провідний спеціаліст зі зв'язків з громадськістю КО "Київзеленбуд" Карина Коноплянко.

А ще рятувальники рекомендують не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності – самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків і деревах.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.