Навігатор на 16-те листопада: де відпочити в Києві

Навігатор на 16-те листопада: де відпочити в Києві

Вечір з особливим змістом: журналістський фестиваль пам'яті Василя Стуса

У День працівника радіо, телебачення та зв’язку - 16 листопада о 18.00 у концертній залі Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбудеться благодійний фестиваль пам'яті Василя Стуса «Співучий журналіст».

Засновники та організатори: «Громадське радіо» , ГС «Творче патріотичне об’єднання «Музичний Батальйон» , ТС «Спілка звукорежисерів України» , Арт-аґенція «Nова січ» та Національний університет «Києво-Могилянська Академія» мають за мету творче єднання медійної спільноти, сприяння свободі слова та подальший розвиток громадянського суспільства в Україні і щиросердно запрошують усіх небайдужих та талановитих працівників ЗМІ долучитися до проведення фестивалю "Співучий журналіст" у якості партнерів чи учасників, що готові продемонструвати власні творчі здобутки у царині музики, співу, поезії, танцю, тощо.

Коли: 18:00 - 21:00

Де: концертний зал НаУКМА.

Вечір музичний: 14-й Фестиваль Нового Грузинського Кіно

Фільми демонструються мовою оригіналу з субтитрами.

Квитки у продажу: www.kievkino.com.ua/uk/1339/index.html

 Фільм «СПОВІДЬ» 

Жанр: драма

Режисер: Заза Урушадзе

Рік: 2017

У ролях: Дмитро Татішвілі, Йосип Свелідзе, Софія Себіскверадзе

Хронометраж: 90 хв.

Отець Георгій, який раніше був режисером, їде в маленьке село і починає служити в церкві. Для залучення людей до віри і церкви, отець Георгій організовує маленький кінотеатр і починає показ фільмів. Перший фільм, який він покаже - «У джазі тільки дівчата», після якого жителі села говорили, що головна героїня фільму Мерлін Монро дуже схожа на місцеву вчительку по музиці Лілі. Після того як священик зустрічається з Лілі, у нього починаються проблеми.

Коли: 19:00

Де: Культурний центр «Кінотеатр Київ», вул. Велика Васильківська, 19.

Вечір лекційний: Фантастичні тварини та де їх ще можна знайти

Фантастичні тварини набагато ближче ніж ти думаєш... Деякі з них зовсім нещодавно ще жили в Україні та світі, а тепер, щоб їх знайти потрібна допомога чарівників та натуралістів. 60% - на стільки зменшилась кількість хребетних тварин у світі (Звіт «Жива Планета», 2018).

WWF в Україні та Освітня асамблея запрошує на зустріч, на якій дізнайтесь чому наші улюблені тварини та рослини стали рідкісними та фантастичними. А також про те, які наші щоденні звички впливають на це: як негативно, так і позитивно.

На вас чекає презентація досліджень стану нашої планети та дискусія щодо стилю життя та екологічного сліду, що ми залишаємо по собі.

Серед всіх присутніх буде розіграно 2 квитки на фільм «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда».

Коли: 18:00 - 20:00

Де: вул. Івана Мазепи, 3Б

Вхід безкоштовний.

Вечір в музеї: Aqualight

Aqualight Володимира Сая – виставка без об'єктів. Експозиція побудована зі світлових проекцій жіночих фігур, що захоплюють простір і всіх, хто у нього потрапляє. Великі, але невагомі, постаті розпливаються по стінах і перетворюються на кольорові абстракції. Втрата відчуття приміщення дозволяє отримати чисте візуальне враження.

Художника захоплює краса миттєвостей та випадковостей. Зображення жінок на виставці – це результат взаємодії графіки та води. Спонтанність цього аквамистецтва робить автора не так творцем, як спостерігачем, ловцем, котрий вихоплює образи із потоку кольорових трансформацій чорнила на папері. В експозиції схожий ефект дає промінь світла, котрий проектує зображення. Воно може бути фрагментованим випадковими рухами або деформуватися, відбиваючись на предметі чи людині.

Коли: 19:00

Де: вул. Михайлівська, 22B.

Вечір в театрі: «Антігона» в «Колесі»

Одна з найпопулярніших п’єс з доробку античної драматургії сьогодні виявилась напрочуд актуальною. Чи можливо залишитись людиною у конфлікті Долі, Влади та Гордині? Чи може одна людина змінити навколишню ситуацію? Ми шукаємо відповіді разом з героями п’єси.

Коли: 19:00

Де: вул. Андрiївський узвiз, 8.