Cтолиця відзначає День Гідності та Свободи: програма заходів

Cтолиця відзначає День Гідності та Свободи: програма заходів

21 листопада День Гідності та Свободи у столиці відзначають низкою тематичних меморіальних, урочистих та культурно-мистецьких заходів. Про це інформує сайт КМДА.

У заходах візьмуть участь представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, духовенства, громадськості, учасники революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, учасники антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, у місцях, пов’язаних із зазначеними подіями, зокрема, на Алеї Героїв Небесної Сотні.

 • У рамках проведення акції «Пам’ятаємо» 21 листопада проведуть студентську ходу до Дня Гідності та Свободи, покладуть квіти та запалять лампадки на Алеї Героїв Небесної Сотні.
 • 21 листопада заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи відбудуться на вул. Хрещатик, 36.
 • На Майдані Незалежності протягом 17-25 листопада триватиме інформаційно-виставковий захід «Боротьба за віру», а 18 листопада–14 січня – інформаційно-виставковий проект до Дня Гідності та Свободи.
 • 19-23 листопада проведуть єдиний для всіх структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації та районних в місті Києві державних адміністрацій День інформування населення, трудових колективів, підприємств, установ та організацій, присвячений Дню Гідності та Свободи.
 • 18 листопада у Київському палаці дітей та юнацтва проведуть квест «Україна – країна нескорених».
 • У Міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці «Молода гвардія» 21 листопада проведуть зустріч-бесіду «Осінь, що змінила країну», а 21-30 листопада – виставку матеріалів «Євромайдан. Як це було?».
 • Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання проведе 21 листопада міський квест, присвячений Дню Гідності та Свободи.
 • До 9 грудня у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» триватиме виставка живопису «Ідентичність, перервана» художниці Ольги Родняк (США).
 • 19-30 листопада відбудеться фотовиставка «Майдан – фортеця духу» у Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця».
 • У Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки для дорослих організують виставку літератури «Наш дух не зламати, свободу не вбити», яка триватиме із 15 до 27 листопада.
 • 21-30 листопада триватиме виставка «До Дня Гідності та Свободи» у читальному залі Державного архіву м. Києва.
 • У листопаді у закладах освіти організують фотовиставки «Блокпост пам’яті». Також організують тематичні уроки, виховні години, бесіди, просвітницькі заходи, творчі проекти, книжкові виставки, зустрічі учнівської молоді з учасниками подій Революції Гідності, покладання квітів до пам’ятних знаків, меморіальних дощок, місць поховань загиблих під час Революції Гідності.

На час підготовки та проведення заходів можливе перекриття руху транспорту та внесення змін до графіку роботи міського пасажирського транспорту.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" в Telegram та Facebook.