Сесія Київради дозволила Віталію Кличку призначити Марину Хонду своїм заступником

Сесія Київради дозволила Віталію Кличку призначити Марину Хонду своїм заступником

Сесія Київради погодила подання Віталія Кличка призначити директора Департаменту суспільних комунікацій Марину Хонду  на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень.

Як повідомив Віталій Кличко, у підпорядкуванні Марини Хонди будуть: Департамент суспільних комунікацій, Департамент соціальної політики, Управління туризму, Департамент сім"ї, молоді та спорту.
- Марина Петрівна показала свою ефективність як фахівець, - сказав мер. - Тепер у неї буде ще більше відповідальності.

Також Марина Хонда очолить комісії, які раніше очолював Олексій Рєзніков – з питань найменувань, агломерації, статуту, встановлення пам’ятних знаків.

"За" проголосувало 77 депутатів.

Марина  Хонда із 12 листопада 2012 року і до цього часу очолює Департамент суспільних комунікацій. 

Із 2001 року до 2008 року працювала у секретаріаті Київської міської ради, де пройшла шлях від провідного спеціаліста-юрисконсульта до заступника начальника управління правового забезпечення.

У виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) працює із 2010 року. Зокрема, у серпні 2010 р. призначена на посаду начальника Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" в Telegram та Facebook.