У Києві знайшли тих, хто влітку закидав камінням міську електричку

У  Києві знайшли тих, хто влітку закидав камінням міську електричку

Як повідомляє пресс-служба Київської прокуратури, Київською місцевою прокуратурою № 7 спільно з Подільським УП ГУ НП в м. Києві за результатами проведення комплексу слідчих та негласних слідчих дій викрито вандалів, які 31 липня 2018 року силоміць зупинили електричку між станціями Сирець та Вишгородська, розмалювали вагони та закидали людей камінням.

Вчора, за результатами проведення 7 обшуків за місцем проживання вандалів виявлено та вилучено балаклави, балони з фарбою, запчастини від електрички, речовини, схожі на наркотичні засоби, рукавички, відеокамери та інші речові докази. Злочинцями виявилися 20-24-річні мешканці міста Києва.

На даний час трьом особам вже оголошено про підозру за ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб, із застосуванням предметів заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень). Триває активна робота з встановлення інших учасників злочину. За вчинене молодикам загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.

Як нагадує прес-служба прокуратури,   у липні вандали протримали електричку між станціями майже півгодини, у той час, коли у вагонах перебували не тільки дорослі, а й діти. Крім того, коли пасажири почали робити хуліганам зауваження, в них полетіли каміння та був застосований сльозогінний газ.