Злочини Ґріндельвальда досліджували у Києві

Злочини Ґріндельвальда досліджували у Києві

Допрем’єрний показ довгоочікуваного фільму "Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда" перетворився на магічний бал Wizarding Evening II, що пройшов у атмосферній будівлі ХІХ ст. (Міжнародному центрі культури та мистецтв).

Прихильники чарівницького всесвіту Джоан Роулінг змогли відвідати два сеанси, що організувала мережа “Планета Кіно”, - о 17.00 та о 21.00 - і переглянути фільм на великому екрані (16,2 х 6,9 м) у концертній залі палацу.

А у перерві між сеансами - поринули в атмосферу магічного Парижа та Лондона 20-30 років ХХ століття, де змішались вуличний чарівний цирк, майстер-класи від справжніх професорів Гогвордсу, запальні джазові танці, косплей, інтелектуальні квести та рольові ігри.

Подекуди, глядачів, які перевдягнулись у тематичні костюми в стилі J.K. Rowling’s Wizarding World, було не відрізнити від професійних акторів, запрошених для створення “магічої” атмосфери чарівницького світу.

Завершився вечір переглядом фільму, прокат якого починається у всіх кінотеатрах з четверга, 15 листопада.

Продовження популярного фільму «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда» за романом Джоан Роулінг зняла та ж творча команда, що і перший фільм “Фантастичні звірі”. Постановкою зайнявся незмінний режисер всесвіту Гарі Поттера Девід Йейтс. Зйомки другої частини почалися влітку 2017 року на студії Warner Bros. у Хартфорширі, Великобританія. Раніше повідомлялось, що очікується трилогія цієї сюжетної лінії, однак у 2016 році з’явились інформація про п'ять можливих фільмів.

Нагадаємо, наступного року на українське кіно виділять 1 млрд гривень.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" в Telegram та Facebook.