Інформаційні стенди Київпастрансу: відгуки змерзлих киян

Інформаційні стенди Київпастрансу: відгуки змерзлих киян

Наразі в Києві встановили 96 інформаційних табло, де вказується, скільки чекати наступний тролейбус, трамвай чи автобус. У комунальному підприємстві "Київпастранс" розповіли, що придбали табло за свій кошт.

"Вечірка" розпитала пасажирів на зупинках громадського транспорту, чим користуються вони, аби знати, коли приїде їх маршрут.

Ганна з Борщагівки на зупинці "НАУ" розповіла, що табло з вказівкою часу прибуття наступного трамваю дуже виручають вранці, коли поспішаєш на роботу.

На лінії швидкісного трамваю на Борщагівку вони є на всіх станціях, в обидва напрямки. 

- Зараз мені доводиться планувати кожну хвилину свого ранку, і так, ці табло мені допомагають стежити за цими дорогоцінними хвилинами, - додає мешканка Борщагівки. 

Серед недоліків мешканці Києва вказують на недостатню кількість табло, особливо у віддалених районах міста. 

На зупинці тролейбусів №7, 8, 17 "Площа Льва Толстого" людно посеред вкрай "осіннього" дня, а інтервал руху - в середньому 7 хвилин до наступного тролейбусу. 

Василь, студент КНУ імені Шевченка з Сирця, розповідає, що користується додатком Easyway, а інформаційні табло за його маршрутом є лише в центрі. 

- Насправді, зручний спосіб. Заспокоює нерви, коли запізнюєшся, - додає Василь про користування мобільним додатком.

З опитаних людей в категорії 50+ двоє жінок  не знали, що таке застосунок Easyway. У свою чергу інформаційні табло "зчитували" усі присутні на зупинці люди. 


Табло на зупинках у Києві. Фото зроблене 13 листопада

Поки немає консолідованої інформації, де саме встановлені такі табло. Станом на середину листопада ми побачили, що вони є на зупинках біля станції метро Льва Толстого, на Майдані Незалежності, на масиві Райдужному (поруч з Північним мостом), на Автозаводській на Оболоні, на площі біля цирку, поруч з Володимирським собором, тощо. Левова частина їх встановлені саме на лінії швидкісного трамваю на Борщагівку. 

Табло прийшли на заміну жерстяним табличкам. Поки ж таких більшість у Києві. За словами прес-служби "Київпастрансу" нове обладнання часто стає жертвою вандалів. Тому новий формат є ефективнішим, однак старий варіант менш "збуджує" хуліганів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" в Telegram та Facebook.