За прибиранням снігу в Києві можна стежити онлайн

За прибиранням снігу в Києві можна стежити онлайн

Наразі для розчищення доріг і шляхопроводів працює 339 одиниць дорожної техніки із 424 наявних машин. Про це повідомив генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густелєв на брифінгу щодо прибирання міста від снігу. 

– Не всі машини ми задіяли сьогодні. Адже потужних снігопадів не було. Поки ми не використовували техніку, яку придбали влітку. Наш парк на сьогодні складає 424 машини, – розповів Олександр Густєлєв. – У нашому резерві також є 35 тисяч тон солі й 34 тисячі тон піску і суміші. Цього вистачить на весь зимовий період.  Ми сьогодні рано вранці зробили превентивну обробку доріг від ковзання. Завдяки метеостанціям Укравтодору, які попередили місто про наближення снігових хмар тоді, коли вони були ще за 63 кілометри від столиці, ми встигли приготувати основні магістралі до снігопаду.

Він також зазначив, що першими сніговий удар прийняли на себе Голосіївський, Солом’янський і Святошинський райони.

На запитання, якими цифровими сервісами можуть користуватися кияни, аби оперативно дізнаватися про розчистку вулиць, Густєлєв нагадав про сервіс Clean City. Ця онлайн-карта діє вже третю зиму. В режимі реального часу завдяки GPS усі охочі можуть промоніторити роботу снігоприбиральної техніки.

Сервіс для відстеження комунальники з КП «Київавтодор» і «Київпастранс» запустили у рамках проекту Kyiv Smart City. Дані на інтерактивну карту передаються з навігаторів, якими обладнані снігоприбиральні машини Києва.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!