У столиці 9 пунктів обігріву готові до роботи

У столиці 9 пунктів обігріву готові до роботи

Київські рятувальники перевірили готовність мобільних пунктів обігріву та пожежно-рятувальних автомобілів підвищеної прохідності.  Про це повідомили на офіційній сторінці ГУ ДСНС у м. Києві у Facebook. 

Автомобілі залучатимуть на найбільш проблемні ділянки доріг столиці: вул. Олени Теліги, вул. Академіка Заболотного та Набережне шосе біля мосту Патона. 

- Користуючись нагодою, Головне управління ДСНС України у м. Києві, звертається до власників автотранспорту утриматися у цей період від виїзду та користуватися громадським транспортом, - наголосили в управлінні.

Рятувальники виїхали на проблемні дороги столиці, аби оглянути місцевість та обговорити організацію роботи безпосередньо на місцях. Окрім того, на території одного із пожежно-рятувальних підрозділів було розгорнуто та перевірено роботу мобільного пункту обігріву.

Основною метою проведення таких  заходів є перевірка техніки, оперативність реагування при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій та визначення рівня готовності столичних рятувальників до дій в екстремальній ситуації.

У разі ускладнення погодних умов, комунальники готові залучити 6 одиниць техніки підвищеної прохідності на трьох проблемних ділянках, а також 9 пунктів обігріву на в'їздах до міста та на автошляхах державного значення.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" в Telegram та Facebook.