Сьогодні багато аварій у Києві через лису літню гуму на колесах автотранспорту

Сьогодні багато аварій у Києві через лису літню гуму на колесах автотранспорту

За даними поліції протягом трьох годин на вулицях столиці трапилося більше 50 дорожніх пригод. Ще напередодні очікуваного снігопаду комунальна корпорація «Київавтодор» попереджала про зміну погоди, що очікує Київ, нагадувала власникам транспортних засобів про необхідність обов’язкової заміни літної гуми на зимову.

Як коментують у «Київавтодорі», на перший погляд, це саме собою зрозуміло - відповідально ставитись до своєї безпеки та життя і здоров’я інших учасників дорожнього руху. Проте прописні істини сьогодні з боку численних водіїв виглядали зовсім інакше, і водії як легкових машин, так і великовантажних транспортних засобів продовжували їздити на «лисій» гумі, провокуючи численні аварії на столичних дорогах та наражаючи на небезпеку інших водіїв та пішоходів.

Шановні кияни та гості столиці, давайте будемо відповідальними та не станемо додатково спокушати долю! Прості речі, як технічно справний автомобіль, дотримання швидкісного режиму та уважність на дорозі є запорукою безпеки кожного учасника дорожнього руху!