Зупинки й підземні переходи у Києві вручну розчищає від снігу 61 бригада

Зупинки й підземні переходи у Києві вручну розчищає від снігу 61 бригада

Як повідомляє прес-служба «Київавтодору», наразі 287 одиниць снігоприбиральної техніки та 61 бригада з ручного прибирання підприємств комунальної корпорації «Київавтодор» забезпечують безпечні умови руху транспорту та пішоходів.

З 09.00 год. ранку в усіх районах столиці автодорівці проводять роботи з обробки доріг столиці посипальними матеріалами та очищення від снігу тротуарів, зупинок громадського транспорту, підходів до наземних та підземних пішохідних переходів, які обслуговують підприємства корпорації. До роботи задіяна як великогабаритна спецтехніка, так і невеликі маневрені снігоприбиральні машини, які дозволяють оперативно прибирати тротуари.

Нагадаємо, що підприємствами корпорації було підготовлено 370 одиниць спецтехніки для роботи у зимовий період, враховуючи зокрема і навантажувачі посипальних матеріалів та снігонавантажувачі, котрі використовуються під час довготривалих інтенсивних снігопадів та для робіт з вивезення снігу. Крім того, корпорацією у 2018 році були закуплені 44 трактори та 9 мінінавантажувачів для прибирання тротуарів і зупинок громадського транспорту.

Фахівці комунальної корпорації «Київавтодор» уважно слідкують за ситуацією на вулично-дорожній мережі та вживають усіх заходів, щоб забезпечити для водіїв та пішоходів безпечні умови пересування столицею.